Судове рішення #21508217

              

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

 22 лютого 2012 року                                                                Справа №  0870/1387/12

м. Запоріжжя


Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Сацький Р.В., перевіривши матеріали адміністративного позову

За позовною заявою : Державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство»

до Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області

про: визнання протиправними дій та скасування вимог

ВСТАНОВИВ:

             До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява  Державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» до Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області в якій позивач просить: визнати протиправними та скасувати незаконні вимоги.

Відповідно до ст. 107 КАС України, суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим ст. 106 цього Кодексу, яка встановлює обов’язкові вимоги до позовної заяви.

          Судом встановлено, що адміністративний позов подано з порушенням вимог, встановлених ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме:    

Згідно ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.

Однак, позивачем не надані додатки до позову для відповідача.

Пунктом 4  ч. 1 ст. 106 КАС України встановлено, що у позовній заяві зазначається  зміст позовних вимог, згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу, і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.

Розглянувши позовну заяву судом встановлено, що дана заява оформлена в неналежному вигляді, а саме: прохальна частина позову викладена неповно та конкретно. Позивач просить скасувати незаконні позовні вимоги, однак не перелічує, які саме. Тож позивачу необхідно уточнити свої вимоги.

Крім того позивачу необхідно уточнити найменування відповідача, оскільки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.2011 № 265 «Про утворення територіальних органів Державної фінансової інспекції» 28.12.2011 утворено Державну фінансову інспекцію шляхом перетворення Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області.          

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

                    За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

                    Керуючись статтями 106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву - залишити без руху.         

Встановити позивачу строк до 12.03.2012 (з урахуванням строку на пересилання поштою) для усунення недоліків позовної заяви.

Роз’яснити позивачу, що відповідно до ст. 108 ч. 1 п. 1 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.  

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо  його не скасовано, набирає законної сили після повернення  апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного  провадження.

          Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду  безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне  оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після  закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії  ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                     /підпис/                                       Р.В. Сацький

< Текст >  12 березня 2012 року  < Текст >

< Текст > 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація