Справа №2-374/2007
Заочне рішення іменем України
21 вересня 2007 року Славутицький міський суд Київської області у складі: головуючої - судді Теремецької Н.Ф., при секретарі Горобинській О.Г., з участю:
позивачки ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Славутичі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
УСТАНОВИВ:
12 липня 2007 року до суду звернулася позивачка з позовною заявою, в якій
просила розірвати шлюб з відповідачем.
Позовні вимоги обґрунтовувались тим, що спільне життя з відповідачем не склалося, тому вони з січня 2006 року проживають окремо, спільного господарства не ведуть, шлюбні відносини не підтримують, в кожного окремий бюджет.
У судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала та просила задовольнити. Суду пояснила, що за час спільного проживання в них так і не склалися нормальні сімейні стосунки, оскільки відповідач зловживав спиртними напоями, не працював, внаслідок чого виникали конфліктні ситуації, під час яких він вів себе досить агресивно. Такі відносини призвели до того, що вона проживає окремо від відповідача з січня 2006 року.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином. Клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надав. Причини неявки суд не повідомив. Тому за згодою позивачки суд ухвалив заочне рішення відповідно до ст.224-226 ЦПК України.
Позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що позивачка і відповідач перебувають у шлюбі, зареєстрованому 22 листопада 2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Дніпровського районного управління юстиції у м.Києві, Україна, актовий запис № 2411, що підтверджується свідоцтвом про шлюб, копія якого долучена до матеріалів справи. Під час шлюбу у них народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про його народження, який залишається проживати разом з позивачкою.
Між подружжям припинилися взаємна повага, підтримка, почуття любові, шлюбні стосунки фактично не підтримують, спільне господарство не ведеться, у кожного окремий бюджет.
За таких обставин суд вважає, що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам позивачки.
Відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України, зазначені обставини є підставою для розірвання шлюбу.
2
Судові витрати позивачка просила з відповідача не стягувати.
З відповідача підлягає стягненню на користь держави судовий збір та державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в розмірі, передбаченому ст.3 Декрету КМУ „Про державне мито".
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 209, 213-215, 224-226 ЦПК України, суд,-
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 22 листопада 2005 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Дніпровського районного управління юстиції у м.Києві, Україна, актовий запис № 2411.
З відповідача стягнути на користь держави судовий збір в розмірі 8 гривень 50 копійок та державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу в розмірі 8 гривень 50 копійок.
Заява про перегляд заочного рішення може бути надана до суду протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заяву про апеляційне оскарження цього рішення може бути подано до суду протягом десяти днів з дня його оголошення. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з подачею копії апеляційної скарги до апеляційного суду Київської області або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.