Судове рішення #2174475
Справа № 1-293 2007 рік

Справа № 1-293 2007 рік

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

07 серпня 2007 року             Галицький районний суд м. Львова у складі:

головуючого - судді   Ванівського О.М. 

при секретарі       Грицко P.P.

з участю прокурора   Чорнописької Н.М.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові кримінальну справу про обвинувачення

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,  уродженця м. Львова,  українця,  громадянина України,  з середньою освітою,  одруженого,  має на утриманні неповнолітню дочку 1998 р.н.,  б/п,  непрацюючого,  невійськовозобов'язаного,  проживаючого в АДРЕСА_1,  раніше судимого,  останній раз 29.03.2005 р. Шевченківським районним судом м.  Львова за  ст.309 ч.2 КК України до 2 років позбавлення волі. 09.11.2006 р. звільнений умовно-достроково на підставі  ст.81 КК України,  невідбутий строк 2 міс. , 28 днів у вчиненні злочину,  передбаченого  ст.395 КК України,

 

встановив:

 

Постановою Шевченківського районного суду м.  Львова від 09.11.2006 р. ОСОБА_1 було встановлено адміністративний нагляд терміном на 1 рік та попереджено про кримінальну відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду. Однак,  ОСОБА_1 за вказаною адресою проживання по АДРЕСА_1 не прибув,  на облік у Галицький РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області не став та проживав без дозволу в с. ПОдусів,  Перемишлянського району,  Львівської області.

Підсудний ОСОБА_1 свою вину у інкримінованому уіоиу самовільному залишенні ним місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду визнав повністю та пояснив,  що 09.11.2006 р. Шевченківський PC м.  Львова своєю постановою встановив йому адміністративний нагляд та роз'яснивши його суть попередив .його про кримінальну відповідальність за злісне ухилення від нього. Коли ОСОБА_1 звільнився він прибув на АДРЕСА_1,  де мав проживати,  з'являтися для реєстрації в органи міліції,  не змінювати місця проживання без дозволу відповідних органів. 20 листопада 2006 р. ОСОБА_1 покинув своє місце проживання по АДРЕСА_1 і поїхав проживати до свого батька за адресою: с.  Подусів,  Перемишлянського району. Щиро розкаюється у вчиненому і просить його суворо не карати.

Крім повного визнання своєї вини підсудним у вчиненому злочині, його вина доводиться іншими зібраними по справі доказами, однак суд визнає недоцільним дослідження цих доказів стосовно фактичних обставин справи, оскільки проти цього не заперечують учасники судового розгляду і такі ніким не оспорюються.

Оцінюючі зібрані по справі докази в їх сукупності, суд вважає доведеним, що підсудний ОСОБА_1 вчинив самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду,  тобто вчинив злочин,  передбачений  ст.395 КК України.

Обираючи вид та міру покарання підсудному,  суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину,  особу підсудного: раніше неодноразово судимого,  на обліку в психіатра не перебуває,  перебуває на обліку у наркологічному диспансері,  позитивно характеризується за місцем проживання.

 

2

Пом'якшуючі покарання обставини - щиро розкаюється у вчиненому. Обтяжуюча покарання обставина - рецидив злочинів.

Враховуючи вищенаведене,  суд вважає,  що підсудному слід призначити покарання у вигляді позбавлення волі в межах санкції статті,  за якою кваліфіковано його дії,  яке буде необхідним та достатнім для виправлення та попередження вчинення ним нових злочинів.

Відповідно до  ст.72 КК України,  при складанні покарань за сукупністю злочинів та сукупністю вироків менш суворий вид покарання переводиться в більш суворий.

Оскільки ОСОБА_1 після постановления вироку 29 березня 2005 року,  до повного відбуття покарання вчинила новий злочин,  відповідно до  ст.71 КК України,  суд повністю приєднує до покарання призначеного за новим вироком,  не відбуту частину покарання за попереднім вироком.

Керуючись  ст. ст.323, 324 КПК України,  суд

 

засудив :

 

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину,  передбаченого  ст.395 КК України та призначити йому покарання у вигляді 3 (трьох) місяців арешту.

На підставі ч.1  ст.72 КК України менш суворий вид покарання переводиться в більш суворий вид, а саме: одному дню позбавлення волі відповідає один день арешту,  тобто 3 місяці арешту відповідають 3 місяцям позбавлення волі.

На підставі  ст.71 КК України,  повністю приєднати до покарання за новим вироком не відбуту частину покарання за попереднім вироком суду -2 (два) місяці 28 днів позбавлення волі,  остаточно призначивши покарання -5 (п'ять) місяців 28 днів позбавлення волі.

Запобіжний захід,  щодо засудженого ОСОБА_1 змінити з підписки про невиїзд на взяття під варту з залу суду.

Строк покарання рахувати з 07.08.2007 року.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Львівської області протягом 15-ти діб з моменту його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація