Справа № 2- 3283
2007 року
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без розгляду
"29" серпня 2007року м. Макіївка
Гірницький районний суд міста Макіївки Донецької області у складі:
судді: Безрученко Ю. О.
при секретарі: Тураєвої Г. С розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою КП „Житловик- 2" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово - комунальні послуги в розмірі 436, 90 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Позивач Об серпня 2007року КП „Житловик- 2 " звернулось до суду з зазначеним позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги в розмірі 436, 90 грн.
До суду 29 серпня 2007 року надійшло клопотання позивача про залишення позову без розгляду.
Таким чином, в силу п. 5 cт. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав про це заяву.
Керуючись п. 5 cm. 207 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву КП „Житловик- 2" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за житлово- комунальні послуги в розмірі 436, 90 грн. залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Гірницький районний суд міста Макіївки - суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 cm. 295 ЦПК України.