Судове рішення #217920
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

АПЕЛЯЦІЙНИЙ   СУД

ЗАКАРПАТСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

88000, м.Ужгород, вул. О.ДовженкаЛ_________________________________ тел./факс: (03122) 1-53-83

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 вересня 2006 року                                                                                          м. Ужгород

Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Закарпатської області у складі:

головуючої - Боднар О.В.

суддів - Бєлякова І.І., Собослоя Г.Г.

при секретарі - Байзат СЮ.

з   участю       -              позивачки   ОСОБА_1,   представника   Мукачівського

міськвиконкому Котубея І.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1  до виконавчого комітету Мукачівської міської ради про визнання дій неправомірними, -

УСТАНОВИЛА:

Постановою Мукачівського міськрайонного суду від 14 липня 2006 року в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Мукачівського міськвиконкому про визнання дій неправомірними відмовлено.

В апеляційній скарзі позивачка просить постанову суду першої інстанції з підстав невідповідності висновків суду обставинам справи скасувати та прийняти нову постанову, якою її позовні вимоги задовольнити.

У судовому засіданні позивачка скаргу підтримала і просила з мотивів, наведених у ній, скаргу задовольнити. Представник відповідача проти задоволення апеляційної скарги не заперечував.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 196 КАС України скаргу розглянуто за відсутності третіх осіб та їх представника, які належним чином повідомлені про дату, час і місце її апеляційного розгляду.

Розглянувши доводи скарги та перевіривши матеріали справи апеляційний суд визнав, що скарга підлягає до задоволення частково з таких підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржена постанова була прийнята судом

першої інстанції за наслідками провадження за нововиявленими обставинами.

Справа № 22 - 70ба/06                                     Головуючий у 1 інстанції - Дідик В.В.

Категорія 27                                                       Доповідач - Боднар О.В.

Відповідно до ст.253 КАС України за наслідками провадження за нововиявленими обставинами суд може скасувати постанову чи ухвалу у справі і прийняти нову постанову чи ухвалу або залишити заяву про перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами без задоволення.

Всупереч вимог закону Мукачівський міськрайонний суд постановив ухвалу від 4 травня 2006 року, якою задовольнив заяву представника третіх осіб ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Мукачівського міськрайонного суду від 9 лютого 2006 року та додаткової постанови цього ж суду від 20 березня 2006 року по даній справі та призначив її до розгляду, за наслідками якого прийняв нову постанову, не скасувавши постановлені у справі попередні судові рішення.

За таких обставин оскаржена постанова та ухвала суду від 4.05.06 p., як такі, що постановлені з порушенням норм процесуального права, підлягають скасуванню, а справа направленню до суду першої інстанції для розгляду зі стадії відкриття провадження за нововиявленими обставинами.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.195, 206, 253 КАС України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1задовольнити частково.

Постанову Мукачівського міськрайонного суду від 14 липня 2006 року та ухвалу Мукачівського міськрайонного суду від 04 травня 2006 року про задоволення заяви представника третіх осіб ОСОБА_2 про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Мукачівського міськрайонного суду від 9 лютого 2006 року та додаткової постанови цього ж суду від 20 березня 2006 року по даній справі та призначення справи до розгляду скасувати, а справу направити до суду першої інстанції для розгляду зі стадії відкриття провадження за нововиявленими обставинами.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного

суду України протягом одного місяця з дня набрання законної сили шляхом подачі

касаційної скарги безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація