Судове рішення #21823682


  

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА

01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

м. Київ

17 лютого 2012 року                                                                                № 2а-2054/12/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва О.М.Чудак, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до Державної екологічної інспекції у Київській області про стягнення коштів,

встановив:

14 лютого 2012 року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов адміністративний позов ОСОБА_2 до Державної екологічної інспекції у Київській області (ДЕІ у Київській області) про стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу з 17.07.2009 по 19.01.2010 та за період з 01.12.2010 по 27.01.2011 у розмірі 41544 грн й різницю за час виконання нижче оплачуваної роботи з 19.01.2010 по 30.11.2011 в сумі 30888 грн 70 коп.

Ознайомившись з наданими матеріалами, вважаю, що позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до частини першої статті 6 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України), кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.

Згідно із статтями 104, 105 цього Кодексу, позов пред’являється до суду першої інстанції у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.

Так, відповідно до пункту 4 частини першої вказаної статті позивач у заяві повинен зазначити зміст позовних вимог і виклад обставин, якими він обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до кількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Як вбачається із поданих до суду матеріалів, ОСОБА_2  у вступній частині позовної заяви відповідачами визначає Державну екологічну інспекцію у Київській області і Державну екологічну інспекцію України, однак в прохальній частині позову ставить вимогу лише до Державної екологічної інспекції у Київській області. Тобто, жодних вимог до Державної екологічної інспекції України позивачем не сформовано. Не наведено ним і жодних обґрунтувань, щодо необхідності їх залучення до участі у справі в якості другого відповідача за заявленого предмету.

Таким чином, за правилами, визначеними частиною першою статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.

На підставі наведеного, керуючись статями 6, 106, 108, 186, 254 КАС України,

ухвалив:

      

позовну заяву ОСОБА_2 до Державної екологічної інспекції у Київській області про стягнення коштів, - залишити без руху.

          Запропонувати позивачу протягом п’ятиденного строку з моменту отримання копії ухвали усунути вказані недоліки, а саме: сформулювати зміст позовних вимог до Державної екологічної інспекції України та зазначити їх обґрунтування або уточнити інший склад відповідачів.

Дану ухвалу невідкладно направити позивачу.

Роз’яснити ОСОБА_2, що у випадку не усунення недоліків, позовна заява повертається позивачеві. Разом з цим, залишення позовної заяви без руху або повернення не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Відповідно до статті 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.


Суддя                                                                                                                                   О.М.Чудак


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація