Справа № 2о-10
2008 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 лютого 2008 року смт.Оратів
Оратівський районний суд
Вінницької області
В складі: головуючого Гончарука М.М.
при секретарі Волинець О.Є.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт.Оратів цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту смерті, заінтересована особа - Новоживотівська сільська рада Оратівського району Вінницької області, за участю заявниці ОСОБА_1, представника заінтересованої особи - голови Новоживотівської сільської ради - Самгородського В.І.,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про встановлення факту смерті.
У попередньому судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 заявлені вимоги підтримала в повному обсязі та пояснила, що ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Новоживотів Оратівського району Вінницької області помер її чоловік - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженець с. Новоживотів Оратівського району Вінницької області. Похований він на місцевому кладовищі в с. Новоживотів Оратівського району Вінницької області. Його тіло не було доставлено на судово-медичну експертизу і через відсутність медичного висновку про причину смерті органи РАЦСу цей факт не зареєстрували.
Встановлення зазначеного факту необхідне ОСОБА_1 для отримання державної допомоги на поховання та оформлення спадщини, тому заявниця просить суд встановити факт про те, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в с. Новоживотів Оратівського району Вінницької області.
Представник заінтересованої особи - голова Новоживотівської сільської ради Самгородський В.І. у попередньому судовому засіданні проти задоволення заявлених вимог не заперечує.
Свідок ОСОБА_3 у попередньому судовому засіданні підтвердив, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 та похований на місцевому кладовищі в с. Новоживотів Оратівського району Вінницької області.
Свідок ОСОБА_4 у попередньому судовому засіданні надав аналогічні покази.
Суд, вивчивши матеріали справи, зокрема, довідку виконкому Новоживотівської сільської ради від 31.01.08 р. № 62, згідно із якою ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 та похований на місцевому кладовищі в с. Новоживотів Оратівського району; згідно із повідомленням відділу реєстрації актів цивільного стану від 01.02.08 р. № 113/64 в архіві відділу РАЦСу актовий запис про смерть ОСОБА_2 відсутній; свідоцтво про одруження ОСОБА_2 та ОСОБА_1 НОМЕР_1, прізвище дружини після одруження змінено на ОСОБА_2; вислухавши заявницю ОСОБА_1, яка просить суд встановити факт смерті ОСОБА_2, голову Новоживотівської сільської ради Самгородського В.І., який проти встановлення зазначеного факту не заперечує, свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4, які підтверджують те, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1, вважає, що факт смерті ОСОБА_2 доведено.
Враховуючи те, що представник заінтересованої особи - Самгородський В.І. не заперечує проти встановлення факту смерті ОСОБА_2, суд вважає за можливе ухвалення рішення про задоволення заяви ОСОБА_1 у попередньому судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 130, 174, 234, 235, п. 8 ст. 256, ст. 259 ЦПК України,
В И Р І Ш И В:
Заяву задоволити. Встановити факт про те, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженець с.Новоживотів Оратівського району Вінницької області, помер ІНФОРМАЦІЯ_1 в с.Новоживотів Оратівського району Вінницької області.
Рішення суду може бути оскаржено на протязі десяти днів з дня проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення до апеляційного суду Вінницької області через Оратівський районний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
CУДДЯ :