- Захисник: Мосур Віталій Анатолійович
- потерпілий: Сергуніна Ольга Павлівна
- обвинувачений: Брудько Денис Олександрович
- Прокурор: Шпонька Микита Володимирович
- Державний обвинувач (прокурор): Дніпровська окружна прокуратура міста Запоріжжя Запорізької області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 334/5249/25
Номер провадження № 1-кп/334/607/25
УХВАЛА
про призначення до розгляду
01 липня 2025 року
Суддя Дніпровського районного суду м.Запоріжжя ОСОБА_1 , отримавши обвинувальний акт з клопотанням про розгляд у спрощеному провадженніу кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025087050000219 від 03.06.2025 року, відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.2 ст.125 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
01.07.2025 року до Дніпровського районного суду м.Запоріжжя надійшло кримінальне провадження № 12025087050000219 від 03.06.2025 року з обвинувальним актом відносно ОСОБА_2 за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.2 ст.125 КК України, з заявою обвинуваченого ОСОБА_2 щодо визнання своєї винуватості, згоди із встановленими досудовим розслідуванням обставинами, ознайомлення з обмеженням права на апеляційне оскарження та згоди на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні, та з заявою потерпілої ОСОБА_3 щодо згоди на розгляд обвинувального акта відносно ОСОБА_2 у спрощеному провадженні.
Цього ж дня відповідно до здійсненого авторозподілу судових проваджень зазначений обвинувальний акт з заявами отриманий головуючою суддею ОСОБА_1 .
Згідно ч.1 ст.31 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції здійснюється професійним суддею одноособово, крім випадків, передбачених частинами другою, третьою та дев`ятою цієї статті.
Ознайомившись з обвинувальним актом та додатками до нього, приходжу до висновку про відсутність перешкод щодо призначення його до розгляду без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження, виходячи з такого.
Згідно ч.2 ст.12 КК України діяння, передбачене ч.2 ст.125 КК України, є кримінальним проступком.
У відповідності до ст.381 КПК України після отримання обвинувального акта щодо вчинення кримінального проступку суд у п`ятиденний строк, а у разі затримання особи - у порядку, передбаченому частиною четвертою статті 298-2 цього Кодексу, невідкладно призначає судовий розгляд. Суд розглядає обвинувальний акт щодо вчинення кримінального проступку без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження, якщо обвинувачений не оспорює встановлені під час дізнання обставини і згоден з розглядом обвинувального акту. Спрощене провадження щодо кримінальних проступків здійснюється згідно із загальними правилами судового провадження, передбаченими цим Кодексом, з урахуванням положень цього параграфа.
Відповідно до ч.3 ст.382 КПК України суд має право призначити розгляд у судовому засіданні обвинувального акту щодо вчинення кримінального проступку та викликати для участі в ньому учасників кримінального провадження, якщо визнає це за необхідне.
Так, до обвинувального акта долучено клопотання прокурора про розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні.
Також, до матеріалів долучено письмову заяву обвинуваченого ОСОБА_2 від 30.06.2025 року, яка складена у присутності захисника ОСОБА_4 , про визнання своєї винуватості, згоди із встановленими досудовим розслідуванням обставинами, ознайомлення з обмеженням права на апеляційне оскарження та згоди на розгляд обвинувального акта у спрощеному провадженні, та письмову заяву потерпілої ОСОБА_3 від 30.06.2025 щодо згоди на розгляд обвинувального акта відносно ОСОБА_2 у спрощеному провадженні.
Матеріали кримінального провадження відповідно до вимог п.3 ч.3 ст.302 КПК України також долучені до обвинувального акта.
З урахуванням вищевикладеного, ознайомившись з обвинувальним актом, клопотанням прокурора та доданими до нього матеріалами в кримінальному провадженні, вважаю за можливе призначити справу до розгляду без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження, оскільки в обвинувальному акті зазначено, що обвинувачений не оспорює встановлені під час дізнання обставини і згоден з розглядом обвинувального акта за його відсутності, а потерпіла не заперечує проти розгляду кримінального провадження у спрощеному провадженні, тому суд вважає за необхідне призначити судовий розгляд обвинувального акта за умовами спрощеного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст.31, 302, 369, 372, 381-382 КПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Призначити розгляд на підставі обвинувального акту із клопотанням про розгляд у спрощеному провадженні у кримінальному провадженні № 12025087050000219 від 03.06.2025 року, відносно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.2 ст.125 КК України, на 03 липня 2025 року о 14:00 в приміщенні Дніпровського районного суду м.Запоріжжя за адресою: м.Запоріжжя (м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 1/2), каб. №17, без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження.
Справу розглядати суддею одноособово у відкритому судовому засіданні.
Копію ухвали надіслати учасникам судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
- Номер: 1-кп/334/607/25
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 334/5249/25
- Суд: Дніпровський районний суд міста Запоріжжя
- Суддя: Телегуз С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.07.2025
- Дата етапу: 01.07.2025
- Номер: 1-кп/334/607/25
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 334/5249/25
- Суд: Дніпровський районний суд міста Запоріжжя
- Суддя: Телегуз С.М.
- Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.07.2025
- Дата етапу: 03.07.2025