- відповідач: Іващенко Олександр Григорович
- Представник позивача: Гурський Герман Юрійович
- позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "КОШЕЛЬОК"
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 692/665/25
Провадження № 2/692/438/25
30.06.25
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 червня 2025 року с-ще Драбів
Драбівський районний суд Черкаської області в складі:
головуючого судді Левченко Л.О.
за участю секретаря Савенко О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
УСТАНОВИВ:
Позивач ТОВ «Кошельок» звернулось до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Позовні вимоги ТОВ «Кошельок» обґрунтовує тим, що 28.01.2022 між ТОВ «Кошельок» та відповідачем ОСОБА_1 було укладено Договір № 3275417750-598844 про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, на умовах строковості, зворотності, платності, за яким відповідач зобов`язався повернути кредит та сплатити проценти за користування кредитом, відповідно до умов та правил, зазначених у договорі. Договір укладено за допомогою веб-сайту (https://koshelok.ua/), який є сукупністю інформаційних та телекомунікаційних систем ТОВ «Кошельок», в рамках якої реалізується технології обробки інформації з використанням технічних і програмних засобів які у процесі обробки інформації діють як єдине ціле. Позичальнику було надано одноразовий ідентифікатор 7867 для підписання кредитного договору № 3275417750-598844 від 28.01.2022, шляхом направлення Позичальнику на номер телефону НОМЕР_1 електронного повідомлення СМС-повідомлення. Зазначає, що без отримання SMS повідомлення для входу в особистий кабінет, без здійснення входу на веб-сайт кредитора до особистого кабінету, без отримання SMS повідомлення з одноразовим ідентифікатором для підписання угоди, кредитний договір між ТОВ «Кошельок» та ОСОБА_1 не був би укладений, а кредитні кошти не були би перераховані відповідачеві.
ТОВ «Кошельок» взяло на себе зобов`язання надати ОСОБА_1 кредит для задоволення особистих потреб на наступних умовах: сума кредиту становить 8 700,00грн., початковий строк кредитування становить 28 днів, відсоткова ставка становить 0,88% на добу за початковий строк кредитування визначений п. 2.3., п. 3.6., п. 3.7. договору, сума кредиту та нараховані відсотки, за початковий строк користування позикою на 28 днів становить 10 843,68 грн.
Кредитодавець виконав взяті на себе зобов`язання в повному обсязі, надавши ОСОБА_1 кредит відповідно до умов укладеного кредитного договору та перерахував грошові кошти на банківську картку № НОМЕР_2 , яку ОСОБА_1 вказав в особистому кабінеті.
Сторони погодили, що факт користування позичальником сумою наданого Кредиту після закінчення початкового періоду користування кредитом є відкладальною обставиною, в розумінні ст. 212 ЦК України, що має наслідком подовження строку користування Кредитом на умовах визначених п. 3.7. та п. 3.8. Згідно п. 3.6. та п. 3.7. кредитного договору, строк користування кредитними коштами було продовжено на 90 днів - з 25.02.2022 до 25.05.2022, за ставкою 2,2% на добу.
На момент подання позовної заяви у позичальника виникла заборгованість по сплаті кредиту та відсотків за користування позикою у розмірі 28 069,68 грн., що включає: 8 700,00 грн.- тіло кредиту, 2 143,68 грн.- відсотки за початковий строк користування позикою, 17 226,00 грн. - відсотки за продовжений строк користування позикою.
Вказує, що ОСОБА_1 неодноразово (двічі) користувався послугами кредитування у ТОВ «Кошельок», що свідчить про те що відповідачу достовірно були відомі всі істотні умови кредитування в ТОВ «Кошельок» та наслідки невиконання умов договору.
Тому просить стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість у розмірі 28069,68 грн., а також витрати зі сплати судового збору у розмірі 2422,40грн. та витрати на правову допомогу у розмірі 10000,00 грн.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомленням (виклику) сторін. В ухвалі про відкриття спрощеного позовного провадження від 06.06.2025 року відповідачу був наданий строк в 15 днів з дня отримання даної ухвали суду, на подачу відзиву на позовну заяву та роз`яснено право подати заяву із обґрунтованими запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження та витребувано докази в АТ «Райффайзен Банк», про які клопотав позивач.
Відповідач ОСОБА_1 відзив на позовну заяву не надав, з заявами та клопотаннями до суду не звертався.
19.06.2025 за вх. №3229/25-Вх від АТ «Райффайзен Банк» надійшла запитувана інформація.
Згідно ч. 8 ст. 178 ЦПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений законом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Дослідивши надані позивачем письмові докази, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ст. 13 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненнями фізичних чи юридичних осіб в межах заявлених позовних вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Статтею 76 ЦПК України визначено, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору (ч. 1 ст. 95 ЦПК України).
Відповідно до вимог ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
За правилами ст. 89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Відповідно до ч.1-5 ст. 263 ЦПК України судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Судове рішення має відповідати завданню цивільного судочинства, визначеному цим Кодексом. При виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування відповідних норм права, викладені в постановах Верховного Суду. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Судом встановлено, що 28.01.2022 між ТОВ «Кошельок» (кредитодавець) та відповідачем ОСОБА_1 (позичальник) укладено договір № 3275417750-598844 про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.
Згідно положень п. 1.1 Договору кредитодавець зобов`язується надати позичальнику кредит у сумі 8700,00 грн. на засадах строковості, зворотності, платності, а позичальник зобов`язується повернути Кредит та сплатити проценти за користування кредитом на умовах, визначених цим Договором.
Згідно п. 1.3.2 Договору проценти за користування кредитом: 2143.68 грн., які нараховуються за ставкою 0,88 відсотків від фактичного залишку кредиту за кожен день строку користування кредитом.
Згідно п. 1.3.3 Договору стандартна (базова) процентна ставка за користування кредитом становить 2,20 відсотків від фактичного залишку кредиту за кожен день користування кредитом.
Згідно п. 1.3.3.1 Договору дисконтна процентна ставка за користування кредитом становить 0,01 відсотків від фактичного залишку кредиту за кожен день користування кредитом на строк Лояльного періоду.
Розділом 2 Договору визначено, що кредит надається строком на 28 днів, сторони погодили, що встановлений в п.2.1 Договору строк Лояльного періоду може бути продовжено позичальником, шляхом оплати ним протягом Лояльного періоду всіх процентів, фактично нарахованих за користування Кредитом (п. 2.2), позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти за користування кредитом до закінчення строку, визначеного п. 2.1. цього Договору (п. 2.3), кредит надається Позичальнику, згідно його заявки, шляхом безготівкового перерахування суми кредиту на рахунок, вказании? позичальником у заявці (п. 2.4).
Згідно п. 3.1 Договору проценти нараховуються за фактичне число календарних днів користування кредитом.
Згідно п. 3.3 Договору сторони домовились, що погашення кредиту та процентів за користування кредитом здіи?снюватиметься згідно графіка платежів, що є Додатком до цього Договору.
Згідно п. 3.5 Договору сторони погоджуються що у випадку користування Кредитом з боку Позичальника більше за визначений Лояльним періодом, встановлении? п.2.1 Договору або додатковими угодами між сторонами зобов`язання позичальника за цим Договором продовжуються на весь період користування Кредитом, при цьому у випадку, якщо встановлена п. 3.4 цього Договору процентна ставка менша ніж 2 (два) відсотки від суми Кредиту за кожен день користування Кредитом, то правила нарахування процентів за процентною ставкою визначеною п.3.4 Договору скасовуються з моменту початку і?х застосування і до взаємовідносин між Сторонами застосовуються правила нарахування процентів за понадстрокове користування Кредитом, а саме 2,2% (два цілих два десятка процента) за кожен день користування Кредитом, починаючи з дати укладення Договору і до дня повного повернення Кредиту.
Згідно п. 3.6 Договору сторони погодили, що факт користування Позичальником сумою наданого Кредиту після закінчення Лояльного Періоду користування кредитом є відкладальною обставиною, в розумінні 212 ст. ЦК України, що має наслідком подовження строку користування Кредитом
Згідно п. 3.7 Договору зобов`язання щодо повернення основної суми переносяться на наступний день після закінчення Лояльного Періоду, але не більше ніж на 90 днів після закінчення Лояльного Періоду.
Згідно п. 3.8 Договору з наступного дня після закінчення Лояльного періоду позичальник зобов`язаний сплачувати Кредитодавцю проценти з розрахунку 803 процента річних, що становить 2.2 проценти в день від суми Кредиту за кожен день користування ним.
Згідно п. 4.1.1 Договору позичальник зобов`язаний вчасно здіи?снювати платежі щодо погашення кредиту і процентів, нарахованих за користування кредитом, відповідно до графіка платежів
Додатком № 1 До Договору про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту № 3275417750-598844 від 28 січня 2022 року є Графік розрахунків, відповідно до якого дата видачі кредиту/дата платежу: 28.01.2022 та 24.02.2022, кількість днів у розрахунковому періоді: 28, чиста сума кредиту/сума платежу за розрахунковий період: 8700,00грн. та 10843,68грн., сума кредиту за договором: 8700,00грн., проценти за користування кредитом: 24,64грн., реальна річна процентна ставка: 321,20%, загальна вартість кредиту: 10843,68грн.
Згідно Паспорту споживчого кредиту до Договору № 3275417750-598844 від 28.01.2022 сума/ліміт кредиту: 8700,00грн., строк кредитування: 28 днів з можливістю подовження, процентна ставка: дисконтна процентна ставка в день - 0,01%, річна дисконтна відсоткова ставка - 3,65%, базова процентна ставка в день - 2,2%, річна відсоткова ставка - 803%, відсоткова (процентна) ставка - 0,88%. Загальні витрати за кредитом: 2143.68 грн., орієнтовна загальна вартість кредиту для споживача за весь строк користування кредитом: 10843,68 грн, Реально річна процентна ставка, процентів річних: 321,20%
Згідно детального розрахунку заборгованості за Договором № 3275417750-598844 від 28.01.2022 про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, позичальник: ОСОБА_1 , номер кредитного договору: 3275417750-598844, дата надання кредиту: 28.01.2022, дата закінчення Лояльного періоду 24.02.2022, сума кредиту: 8700,00грн., базова процентна ставка: 2,20 в день, дисконтна процентна ставка в день, в межах Лояльного періоду: 0,88 в день. За період з 28.01.2022 по 24.02.2022 включно нараховувались відсотки в межах Лояльного періоду у щоденному розмірі 76,56 грн. За період з 25.02.2022 по 25.05.2022 включно нараховувались відсотки за продовжений строк користування позикою у щоденному розмірі 191,40грн. всього видано кредиту: 8700,00грн., нараховано % в межах Лояльного періоду: 2143,68грн., нараховано % за продовжений строк користування позикою: 17226,00грн. Всього сплачено: 0,00грн. Залишок заборгованість згідно кредитного договору складає: 28 069,68 грн., з яких за кредитом: 8 700,00 грн., по відсотках: 19 369,68 грн.
Згідно копії повідомлення ТОВ «ТАС ЛІНК» (без зазначення номера та дати), 28.01.2022 через платіжну систему ТОВ «ТАС ЛІНК» було проведено успішне зарахування на карту клієнта у сумі 8700,00 грн., номер картки: НОМЕР_3 , Order ID транзакції -d7cf8ef4-ff87-49ac-b6de-61f3b1e51d8b, опис замовлення-видача кредитних коштів, Договор займа № 3275417750-598844.
Згідно копії повідомлення АТ «Таскомбанк» № 35582/47.1 від 25.11.2024, АТ «Таскомбанк» надає підтвердження, що в рамках договору про організацію взаємодії при переказі коштів фізичним особам Банком було здійснено перекази грошових коштів на рахунки одержувачів до яких емітовані електронні платіжні засоби: дата операції: 28.01.2022 11:05:41, картка отримувача: НОМЕР_3 , сума зарахування: 8700,00 грн., відправник: ТОВ «Кошельок».
Згідно повідомлення АТ «Райффайзен Банк» № 81-15-9/7482-БТ від 16.06.2025 картку № НОМЕР_4 емітовано на ім`я ОСОБА_1 , РНОКПП: НОМЕР_5 . Згідно доданої виписки, сформованої 13.06.2025, на рахунок ОСОБА_1 28.01.2022 надійшли кошти у сумі 8700,00 грн. як безготівкове зарахування від KOSHEL OK.
Відповідно до ч. 1 ст. 205 ЦК України Правочин може вчинятися усно або в письмовій (електронній) формі. Сторони мають право обирати форму правочину, якщо інше не встановлено законом.
Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 207 ЦК України правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами). Кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним (стаття 1055 ЦК України).
За змістом ст.ст. 626, 628 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Відповідно до положень ст. 638 ЦК України договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. Договір укладається шляхом пропозиції однієї сторони укласти договір (оферти) і прийняття пропозиції (акцепту) другою стороною.
Згідно ч. 3 ст. 10 ЗУ «Про електронну комерцію» електронний договір укладається шляхом пропозиції його укласти (оферти) однією стороною та її прийняття (акцепту) другою стороною. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою цієї статті.
Факт укладення договору про надання позики, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, а також досягнення згоди щодо його істотних умов відповідачем не заперечується.
У ст. 526 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Статтею 629 ЦК України передбачено, що договір є обов`язковим для виконання, а в ч.1 ст. 625 ЦК України зазначено, що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.
Відповідно до ч. 1 ст. 1054 ЦК України за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірах та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти (ч. 1 ст. 1048 ЦК України).
Відповідно ч. 1 ст. 1049 ЦК України позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором.
Відповідно до ч. 2 ст. 1050 Цивільного кодексу України якщо договором встановлений обов`язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу.
Вказаним Кредитним договором позичальник зобов`язався повернути отримані грошові кошти та сплатити проценти за їх користування.
Статтею 612 ЦК України передбачено, що боржник, який прострочив виконання зобов`язання, відповідає перед кредитором за завдані простроченням збитки і за неможливість виконання, що випадково настала після прострочення.
ОСОБА_1 усунувся від виконання передбачених договором обов`язків та отримані кредитні кошти не повернув, внаслідок чого утворилась заборгованість за кредитним договором № 3275417750-598844 від 28.01.2022 у розмірі 28069,68грн., яка складається з заборгованості по тілу кредиту та відсотках.
Обставин, які б спростовували заявлені позовні вимоги та розрахунок заборгованості за тілом позики та відсотками судом не встановлено, як видно із змісту позову відповідач не виконує своїх зобов`язань по договору позики, заборгованість, яка виникла, добровільно не погашена, обґрунтованого заперечення щодо нарахованої суми заборгованості та відзиву на позов стороною відповідача ОСОБА_1 не надано.
Відповідно до ст. 15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.
Згідно з ч.1 ст.16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Пунктом 5 ч. 2 ст. 16 ЦК України визначено способом захисту цивільних прав та інтересів може бути примусове виконання обов`язку в натурі.
На підставі викладеного суд вважає, що з відповідача ОСОБА_1 на користь ТОВ «Кошельок»належить стягнути заборгованість за договором № 3275417750-598844 про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту у розмірі, про який просить позивач - 28069,68 грн.
Щодо розподілу судових витрат слід зазначити наступне.
Згідно положень ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. Інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються: у разі задоволення позову - на відповідача; у разі відмови в позові - на позивача; у разі часткового задоволення позову - на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Оскільки позовні вимоги щодо стягнення заборгованості задоволено повністю то відповідно до ст. 141 ЦПК України ОСОБА_1 на користь ТОВ «Кошельок»слід стягнути сплачений за подання позовної заяви судовий збір у розмірі 2422,40 грн.
Позивачем заявлено вимогу про стягнення витрат на правову допомогу у розмірі 10000,00 грн.
Відповідно до вимог ст. 133 ЦПК України витрати на професійну правничу допомогу відноситься до витрат пов`язаних з розглядом справи.
На підтвердження понесених витрат позивача на правову допомогу до суду надано копію Договору про надання правничої (правової) допомоги б/н, від 12.02.2025, укладеного між позивачем та Адвокатським бюро «Герман Гурський та партнери», предметом якого є надання клієнту правничої (правової) допомоги.
Додатком від 15.05.2025 до Договору про надання правової допомоги від 12.02.2025 визначнено, що замовник доручає виконавцю стягнути з боржника ОСОБА_1 в судовому порядку суму боргу за кредитним договором № 3275417750-598844 від 28.01.2022, а також суму будь-яких витрат, що будуть понесені замовником та/або виконавцем і які є необхідними з метою стягнення суми боргу з боржника в примусовому порядку. Додатком визначено перелік послуг, що входять до складу правової допомоги, ціну 1 години гонорару виконавця, кількість часу на надання правової допомоги та розмір гонорару виконавця, що підлягає до сплати. Загальний розмір винагороди визначено у розмірі 10000,00 грн. також визначено додаткові, але не обов`язкові послуги адвоката, що можуть виникнути при розгляді справи загальною вартістю 16000,00 грн.
Згідно п. 1.2 додатку розмір гонорару виконавця підлягає сплаті замовником виконавцю не пізніше 10 банківських днів від дати винесення судом рішення, але не раніше повідомлення адвокатом про даний факт.
Відповідно до ч. 4, 5 ст. 137 ЦПК України розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи. У разі недотримання вимог частини четвертої цієї статті суд може, за клопотанням іншої сторони, зменшити розмір витрат на правничу допомогу, які підлягають розподілу між сторонами.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що заявлений розмір витрат на професійну правничу допомогу, за відсутності заперечень з боку відповідача, підлягає стягненню з останнього на користь позивача.
Керуючись ст.ст. 4, 12, 15,16, 141, 268, 280-289 ЦПК України, ст.ст. 512, 526, 612, 625, 629, 1048-1050, 1054 ЦК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок»(код ЄДРПОУ 40842831) заборгованість за кредитним договором № 3275417750-598844 від 28.01.2022 у розмірі 28069,68грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок»(код ЄДРПОУ 40842831) судовий збір в розмірі 2422,40 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Кошельок»(код ЄДРПОУ 40842831) 10000,00 грн. витрат на професійну правничу допомогу.
Рішення може бути оскаржено до Черкаського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів в порядку визначеному ст.ст. 354-356 ЦПК України.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку на його оскарження, а в разі оскарження після розгляду справи апеляційним судом, якщо рішення не буде скасовано.
Сторони по справі:
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кошельок», код ЄДРПОУ 40842831, адреса: 08135, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Чайки, вул. Антонова, 8А.
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_5 .
Суддя Л.О. Левченко
- Номер: 2/692/438/25
- Опис: про стягнення заборгованості за кредитним договором
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 692/665/25
- Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
- Суддя: Левченко Л.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.06.2025
- Дата етапу: 06.06.2025
- Номер: 2/692/438/25
- Опис: про стягнення заборгованості за кредитним договором
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 692/665/25
- Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
- Суддя: Левченко Л.О.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.06.2025
- Дата етапу: 02.06.2025
- Номер: 2/692/438/25
- Опис: про стягнення заборгованості за кредитним договором
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 692/665/25
- Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
- Суддя: Левченко Л.О.
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.06.2025
- Дата етапу: 30.06.2025