Судове рішення #219794
14/104-63

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                             У Х В А Л А            

03.11.06 р.                                                                                   № 14/104-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі :   суддя  Арсірій Р.О.  

   

Розглянувши матеріали справи

за    позовом

Відкритого акціонерного товариства "Донрибкомбінат" с.Мирне  (ЄДРПОУ 00476625)

   

  

до

Приватного підприємства "ПКФ Ассіріус" м.Слов'янськ  (ЄДРПОУ 25582204)

   

  

про стягнення 2 422,18 грн.

  

  

ВСТАНОВИВ:

      Відкрите акціонерне товариство "Донрибкомбінат" с.Мирне,      звернулось  з    позовом до   Приватного підприємства "ПКФ Ассіріус" м.Слов'янськ,       до господарського суду про стягнення 2 422,18 грн.  .

 Позовна  заява підлягає поверненню без розгляду в зв'язку з тим, що

Відповідно до п.5 ч. 2 ст. 54 ГПК України, позовна заява повинна містити  виклад обставин, на яких грунтуються позовні вимоги; зазначення доказів, що підтверджують позов; обгрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; законодавство, на підставі якого подається позов;

У поданій Вами позовній заяві, відсутній розрахунок позовної суми з посиланням на документи, за якими виникла заборгованість, та провдених оплат, з зазначенням проміжних сум.  

Крім того, порушено правила поєднання вимог, в одній позовній заяві об'єднано кілька вимог, сумісний розгляд цих вимог перешкоджатиме з'ясуванню прав і взаємовідносин сторін та суттєво утруднить вирішення спору. Виходячі зі змісту позовної заяви та представлених суду доказів між позивачем та відповідачем укладено договір оренди № 62  від 01.04.2005р. та договір на трансформацію електрричної енергії № 151від 01.04.2005р. Відповідно до вимог ст. 58 ГПК України в одній позовній заяві може бути об'єднано кілька вимог, зв'язаних між собою підставою виникнення або поданими доказами.

Як вбачається з представлених суду документів, кожен зі згаданих договорів має самостійний предмет та породжує цивільно-правові права та обов"язки для учасників правовідносин окремо, незалежно від інших.

В зв'язку з викладеним, керуючись п.п.  3,5  ст.63 ГПК України,  господарський суд


УХВАЛИВ:

     Позовну  заяву, що надіслало        Відкрите акціонерне товариство "Донрибкомбінат" с.Мирне,     до   Приватного підприємства "ПКФ Ассіріус" м.Слов'янськ,       про стягнення 2 422,18 грн.  повернути без розгляду.

           

          Суддя                                                                  Арсірій Р.О.                               


                                                                           


                                                                            

Додаток: позовна заява з додатками.

Вик.  Волобуєва А.Ю.  тел.  381-91-18

Надруковано примірників - 2 : 1 - господарському суду Донецької області, 1 - позивачу

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація