ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
про відкладення розгляду справи
справа № 5011-68/3123-201203.04.12
За позовомДержавного підприємства “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал ”
до Спільного товариства у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Основа-Солсиф ”
простягнення коштів у сумі 356.600,00грн.,
Суддя Ониськів О.М.
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1 (предст. за довіреністю),
від відповідача: ОСОБА_2 (предст. за довіреністю).
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
До Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Державного підприємства “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал” до Спільного товариства у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Основа-Солсиф” про стягнення коштів у сумі 356.600,00 грн.
Ухвалою суду від 15.03.2012 порушено провадження у справі № 5011-68/3123-2012 та призначено до розгляду на 29.03.2012.
У судове засідання, призначене на 29.03.2012, представники позивача і відповідача з’явилися.
Представник позивача заявив про здійснення фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
З метою організації здійснення фіксації судового процесу звукозаписувальними засобами розгляд справи було відкладено на 03.04.2012.
У судове засідання 03.04.2012, представники позивача і відповідача з’явилися, проте вимоги ухвали про порушення провадження у справі від 15.03.2012 виконали частково.
З метою витребування нових доказів у сторін, суд вважає за доцільне розгляд справи відкласти.
За таких обставин, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 23.04.2012 о 10:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, кабінет № 11.
2. Зобов’язати позивача:
- подати суду оригінал і належним чином засвідчену копію статуту (положення), свідоцтва про державну реєстрацію, довідку державного реєстратора про знаходження в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців з усіма змінами за період з моменту здійснення державної реєстрації юридичної особи та станом на квітень 2012 року, довідки про рахунки, відкриті в банківських установах або органах Державного казначейства України;
- надати письмові пояснення по суті заявлених позовних вимог з врахуванням поданого відповідачем відзиву на позовну заяву.
3. Зобов’язати сторін подати в оригіналах для огляду та належним чином засвідчених копіях для долучення до матеріалів справи належним чином засвідчені копії та оригінали для огляду таких документів: договір генерального підряду № 132/12-б-ДБ/08 від 03.12.2008; графік фінансування робіт; тендерну документацію; проектно-кошторисну документацію; акти приймання виконаних робіт по спірному договору генерального підряду; довідки про виконані роботи; довідки про вартість виконаних підрядних робіт та затратах форми Кб-3, акти форми Кб-2в.
4. Попередити сторони про відповідальність за невиконання вимог ухвали суду у відповідності з вимогами пункту 5 статті 83 ГПК України, окрім цього позивачів –у відповідності з вимогами пункту 5 статті 81 ГПК України.
5. Звернути увагу сторін про можливість застосування судом ст. 75 ГПК України у засіданні суду та на необхідність дотримання ними вимог ст.ст. 33,34 ГПК України.
6. Явку учасників провадження у справі визнати обов’язковою.
Суддя Ониськів О.М.