Справа № 408/507/12
Провадження №3/408/178/12
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"01" лютого 2012 р.
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Вікторович Н. Ю., розглянувши матеріали, що надійшли що надійшли з Дзержинського РВ КМУ УМВС України в Дніпропретровській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. Євсташено Могильовської області Білорусь , пенсіонер, яка проживає за адресою: АДРЕСА_2
за ст.206 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В С ТА Н О В И В :
ОСОБА_2, порушила правила перебування осіб без громадянства в Україні, а саме: 19.01.2012 року була виявлена робітниками міліції, так як надала житло, а саме АДРЕСА_1, громадянці Росії ОСОБА_4, яка мешкає на території України по недійсному паспорту старого зразку СРСР з 01.09.2009 року, чим порушила ст.206 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_2 не з»явилася, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином. Суд вважає за можливе розглянути справу без її участі.
Вина ОСОБА_2 в скоєні адміністративного правопорушення за ст.206 КУпАП підтверджується наданими суду матеріалами. Враховуючи те, що правопорушення, яке вчинила ОСОБА_2 є незначним, а також те, що ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності притягується вперше, суд вважає за можливе звільнити її від адміністративної відповідальності із застосуванням ст.22 КУпАП і обмежитись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст.22, 268 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Закрити провадження по адміністративній справі про притягнення ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 до адміністративної відповідальності за ст.206 КУпАП.
Звільнити ОСОБА_2 від адміністративної відповідальності, передбаченої ст.206 КУпАП, обмежитись усним зауваженням.
Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області через Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу протягом 10 днів з моменту винесення.
Суддя:Н. Ю. Вікторович