ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
"26" червня 2006 р. справа № 12/130
За позовом Урядовий орган державного управління - Державна інспекція з енергозбереження
до відповідача Відкрите акціонерне товариство "Цукровий завод "Хрещатик"
про стягнення підвищеної плати за нераціональне використання газу та інших паливно-енергетичних ресурсів - 3573,07грн.
Суддя Бутирський Андрій Анатолійович
Представники:
Від позивача
Від відповідача
Суть спору:
Державна інспекція з енергозбереження м.Київ звернулася з позовом до Відкритого акціонерного товариства ”Цукровий завод ”Хрещатик” смт.Костижівка, Заставнівського району, Чернівецької області про стягнення 3573,07 грн. підвищеної плати за нераціональне використання паливно-енергетичних ресурсів згідно постанови позивача № 18-24/6 від 27.10.2004 року.
Відповідач не використав наданого законом права на участь у судовому засіданні та представлення відзиву, хоча і був повідомлений про час і місце слухання справи належним чином.
Розглянувши подані документи, з’ясувавши фактичні обставини справи, суд
ВСТНОВИВ:
27.10.2004 року територіальним управлінням державної інспекції з енергозбереження по Чернівецькій області проведено комплексну перевірку відповідача щодо використання паливно-енергетичних ресурсів. Даною перевіркою виявлено факти марнотратного споживання тепло енергії внаслідок відсутності ізоляції на певних ділянках труби.
За результатами перевірки 27.10.2004 року винесено постанову про стягнення з відповідача підвищеної плати за нераціональне використання газу та інших паливно-енергетичних ресурсів у розмірі 3573,07 грн.
На момент розгляду справи вказана постанова виконана або оскаржена не була, а відтак підлягає обов’язковому виконанню відповідачем.
Разом з тим, 11.12.2003 року стосовно відповідача господарським судом Чернівецької області порушено провадження у справі про банкрутство (справа № 3/303/б).
11.04.2005 року судом винесено постанову про визнання ВАТ ”Цукровий завод ”Хрещатик” банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру.
Відповідно до абзацу 8 частини 1 статті 23 Закону України ”Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури вимоги за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред'являтися тільки в межах ліквідаційної процедури, а відтак вимоги позивача підлягають розгляду виключно в межах справи № 3/303/б згідно вимог Господарського процесуального кодексу України.
У зв’язку з викладеним, провадження у справі № 12/130 підлягає закриттю, оскільки справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Керуючись пунктом 1 частини 1 статті 157, статтею 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –
УХВАЛИВ:
Закрити провадження у справі.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Керуючись п. ст. Кодексу адміністративного судочинства України , суд —
УХВАЛИВ:
Ухвала, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Порядок і строки апеляційного оскарження.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя А.А. Бутирський