ун. № 2608/5482/12
пр. № 2/2608/3820/12
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 квітня 2012 року
Святошинський районний суд м. Києва в складі: головуючого судді - Макаренко В.В.,
при секретарі - Копчук Р.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 26 березня 2012 року звернувся до Святошинського районного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
До провадження судді Святошинського районного суду міста Києва вказана справа була передана 28 березня 2012 року.
Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 5 липня 1996 року.
Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що сімейне життя із відповідачем не склалося через різницю характерів, відсутність взаєморозуміння і довір’я, внаслідок чого втрачено почуття любові та поваги один до одного. Вважає, що подальше збереження шлюбу суперечить його інтересам. Зазначає, що шлюбні відносини вони із відповідачем не підтримують. Від шлюбу мають неповнолітню дитину, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з відповідачем, спір про поділ майна між ними відсутній.
У судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги, надав відповідні пояснення.
Відповідач позов визнала та виявила бажання при реєстрації розірвання шлюбу іменуватися шлюбним прізвищем.
Заслухавши сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до частини 2 статті 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що між сторонами втрачено почуття любові та взаєморозуміння, шлюб фактично розпався, сторони не підтримують шлюбно-сімейні стосунки, спільного господарства не ведуть. Таким чином, суд знаходить, що сім’я розпалася остаточно, примирення бути не може, шлюб носить формальний характер, а тому підлягає розірванню.
На підставі ст. ст. 105, 112, 113 СК України, керуючись ст. ст. 10, 11, 13, 60, 209, 212-215 ЦПК України суд,
в и р і ш и в:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу –з а д о в о л ь н и т и.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 5 липня 1996 року Лівобережним відділом реєстрації шлюбів у м. Києві з філією Державного Центру розвитку сім’ї, актовий запис № 577 – р о з і р в а т и.
При реєстрації розірвання шлюбу у відділі РАЦС ОСОБА_2 залишити її шлюбне прізвище –“ ОСОБА_2 ”.
Рішення суду може бути оскаржене до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання через Святошинський районний суд м. Києва апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а у разі, якщо рішення було проголошено без участі особи, яка його оскаржує, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків або після розгляду справи в апеляційному порядку Апеляційним судом м. Києва, якщо воно не буде скасоване.
СУДДЯ :