Судове рішення #22196489

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про зупинення провадження в справі

22 березня 2012 р.                                                             Справа № 2а/0570/2793/2012

приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17


Донецький окружний адміністративний суд у складі судді Єфіменко О.В.

за участі секретаря судового засідання Тютюнника М.О.,

з участю представника позивача Волченкової О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області до заступника начальника Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби Горлівського міського управління юстиції Альошиної Ю.І. про визнання бездіяльності неправомірною, зобов’язання вчинити певні дії, -

в с т а н о в и в :

Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області звернулося до суду з вказаним адміністративним позовом.

22 березня 2012 року у судовому засіданні представник позивача заявила клопотання про зупинення провадження у справі у зв`язку з необхідністю надання додаткових доказів по справі.

Відповідач не прибув на судове засідання, представника не направив, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином. Причин неявки суду не повідомив, заяв про відкладення розгляду справи не надсилав.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Оскільки по даній справі у представника позивача виникла потреба у збиранні та наданні суду додаткових доказів, розглянувши клопотання суд приходить до висновку про можливість зупинення провадження по справі.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 156, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, –

у х в а л и в:

Зупинити провадження у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Горлівки Донецької області до заступника начальника Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби Горлівського міського управління юстиції Альошиної Ю.І. про визнання бездіяльності неправомірною, зобов’язання вчинити певні дії до 5 квітня 2012 року 12 год. 00 хв.

Ухвала набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 КАС України, і може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції у порядку, визначеному статтею 186 КАС України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя                                                                       Єфіменко О.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація