Судове рішення #22202035


ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

13.04.12 Справа № 5015/198/12

Львівський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого-судді Малех І. Б.

суддів Юркевич М. В.

Желіка М. Б.


розглянувши апеляційну скаргу від 23.03.12 року №716/1вих.12 Прокурора Шевченківського району м. Львова в інтересах держави в особі:

позивача 1: Львівської міської ради, м. Львів

позивача 2: Департаменту містобудування Львівської міської ради, м. Львів

позивача 3: Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, м. Львів

на рішення господарського суду Львівської області від 13.03.2012 р.

у справі № 5015/198/12

за позовом Прокурора Шевченківського району м. Львова в інтересах держави в особі:

позивача 1: Львівської міської ради, м. Львів

позивача 2: Департаменту містобудування Львівської міської ради, м. Львів

позивача 3: Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, м. Львів

до відповідача Приватного акціонерного товариства «ІРОКС», м. Львів


про визнання будівництва в м. Львів, вул. Шевченка, 418 самочинним, зобов'язання приватного акціонерного товариства «Ірокс»знести за власний рахунок самочинно збудований будинок у м. Львів, вул. Шевченка, 418 та привести земельну ділянку у стан, придатний для її використання.


В С Т А Н О В И В :


позивачем подано апеляційну скаргу від 23.03.12 року №716/1вих.12 на рішення господарського суду Львівської області від 13.03.2012 року про визнання будівництва в м. Львів, вул. Шевченка, 418 самочинним, зобов'язання приватного акціонерного товариства «Ірокс»знести за власний рахунок самочинно збудований будинок у м. Львів, вул. Шевченка, 418 та привести земельну ділянку у стан, придатний для її використання.


Враховуюче вищенаведене та керуючись ст.ст. 86, 93, 98 ГПК України, Львівський апеляційний господарський суд,


У Х В А Л И В :


1. Прийняти апеляційну скаргу Прокурора Шевченківського району м. Львова в інтересах держави в особі Львівської міської ради, Департаменту містобудування Львівської міської ради, Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області до свого провадження.

2. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 26.04.2012р. о 12год. 30хв. у приміщенні Львівського апеляційного господарського суду за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 81.

3. Відповідачу подати суду відзив на апеляційну скаргу.

4. Копії цієї ухвали суду надіслати учасникам судового процесу рекомендованими листами з повідомленням про вручення, для відома та належного виконання.



Головуючий суддя Малех І. Б.



Суддя Юркевич М. В.


суддя Желік М. Б.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація