Справа № 2-4509/07 РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 вересня 2007року Жовтневий районний суд м. Харкова У складі головуючого - судді Костенко Т.М. При секретарі Рибалко О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду та просить постановити рішення, у відповідності з яким розірвати шлюб між ним та відповідачкою, посилаючись на те, що сім*я розпалася.
Відповідачка у судовому засіданні проти позову не заперечувала.
Заслушавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про те, що позов повинен бути задоволений.
У судовому засіданні встановлено, що шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 був зареєстрований 19 червня 2004 року у відділі РАЦС Жовтневого РУЮ м. Харкова. Від шлюбу подружжя має неповнолітнього сина, ОСОБА_3, 27 вересня 2004 року народження.
З вересня 2006 року подружжя проживає окремо, шлюбних відносин не підтримують, сумісного господарства не ведуть, тому брак, фактично, носить формальний характер.
Не заперечувала проти зазначеного факту й відповідачка по справі, ОСОБА_2.
У відповідності до ст. 110 СК України шлюб може бути розірвано у судовому порядку, якщо буде встановлено що подальше проживання подружжя та збереження сім*ї неможливе.
Оскільки в судовому засіданні достовірно встановлено, що сім*яОСОБА_1 розпалася та поновлена бути не може, суд вважає, що позов слід задовольнити.
Витрати по сплаті держмита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на позивача, з урахуванням того, що з відповідачкою лишається проживати неповнолітній син.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 15, ЗО, 62, 75, 202, 202-1, 203 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрованний у відділі реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції м.Харкова 19 червня 2004 року, актовий запис № ІНФОРМАЦІЯ_1, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 -розірвати.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу держмито на користь держави зОСОБА_1 ОСОБА_1, звільнивши від сплати держмитаОСОБА_1 ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження й поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.