Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про витребування доказів
09 квітня 2012 р. справа № 2а-26614/10/0570
приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
Донецький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Єфіменко О.В.,
за участі секретаря судового засідання Тютюнника М.О.,
з участю представників позивача Чеверди Г.О., Шепєлєвої І.О.,
з участю представника відповідача Нагорної Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Комунального підприємства «Тепломережа» до управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі м. Донецька про визнання недійсними рішень №№ 1877, 1878, 1879 від 2 листопада 2010 року,-
ВСТАНОВИВ:
У листопаді 2010 року Комунальне підприємство «Тепломережа» звернулося до суду з вказаним адміністративним позовом.
Відповідно до ч. 4 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали.
Керуючись статями 23, 71, 79, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Зобов'язати управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі м. Донецька надати: вимоги про нарахування Комунальному підприємству «Тепломережа» недоїмки за травень-червень 2010 року та докази вручення їх позивачу; повідомлення про перерахунок коштів у цей період; документ, який підтверджує суму недоїмки, на підставі якого винесено рішення № 1877 від 2 листопада 2010 року.
Явка представника відповідача у судове засідання є обов`язковою.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Попередити учасників судового процесу, що у разі невиконання ухвал суду до винних осіб може бути застосована кримінальна відповідальність за ст. 382 Кримінального кодексу України від 05.04.2001, № 2341-III в якій зазначається, що умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Суддя Єфіменко О.В.