Судове рішення #22518569




Справа № 1-282/2011



П О С Т А Н О В А

СУДОВОГ О З АСІДАННЯ

06.04.2012м.Яворів

Яворівський районний суд Львівської області в складі:

головуючої судді Маліновської-Микич О.В.

з участю секретаря Тарновського Ю.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Яворові кримінальну справу по обвинученню:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 українця, громадянина України, непрацюючого, раніше несудимого,-

в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

30 травня 2011 року, приблизно о 10.00 год. ОСОБА_1 знаходячись поблизу кафе-бару «Фонтан», що у м.Новояворівську Яворівського району наніс ОСОБА_2 кілька ударів рукою в область голови, спричинивши тілесні ушкодження, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Під час судового розгляду представник потерпілого заявила клопотання про закриття кримінальної справи відносно ОСОБА_1, так як підсудний примирився з потерпілим.

Підсудний ОСОБА_1 при розгляді справи дав пояснення про те, що він з потерпілим примирився і просить звільнити його від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, в зв"язку з їхнім примиренням.

Заслухавши клопотання представника потерпілого, пояснення підсудного, думку прокурора, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заявлене клопотання слід задоволити з наступних підстав.

Згідно ст.46 КК України особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилися з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки, а справа підлягає закриттю.

З матеріалів справи вбачається, що підсудний ОСОБА_1 вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, примирився з потерпілим.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.46 КК України, ст.8,282 КПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити підсудного ОСОБА_1 від кримінальної відповідальності за скоєння ним злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, в зв"язку з примиренням підсудного з потерпілим.

Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 за ч.1ст.125 КК України провадженням закрити.

На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Львівської області протягом 7 діб з дня її винесення через Яворівський районний суд Львівської області.

Постанова виготовлена в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

СУДДЯ:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація