Судове рішення #22579458


Провадження № 3/2020/1526/12 Справа № 2020/4516/2012


П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 травня 2012 року

Суддя Комінтернівського районного суду міста Харкова Мельник І.М., розглянувши матеріали, що надійшли з Комінтернівського РВ ГУМВД України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1,

- за ч. 3 ст. 178 КУпАП,



В С Т А Н О В И В :


З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що 25.04.2012 року о 19-00 годині біля будинку № 14 по вул.. Слинько в м. Харкові ОСОБА_1 знаходився в п»яному вигляді в громадському місті, мав шатку ходу, різкий запах алкоголю з роту, чим ображав людську гідність та громадську мораль.

Провина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи:

- протоколом про адміністративне правопорушення;

- письмовим поясненням,

-довідкою, з якої вбачається, що ОСОБА_1 неодноразово протягом року піддавався адміністративному стягненню за ст. 178 КУпАП.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 178 КУпАП, тобто поява в громадському місці в п,яному вигляді.


Керуючись ч. 3 ст. 178 КУпАП,



П О С Т А Н О В И В :


ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за правопорушення передбачене ст. 178 ч.3 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 102 \сто дві гривні .

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області в десятиденний строк з дня її оголошення.




Суддя- І. М. Мельник



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація