3- 5926/07
ПОСТАНОВА
13 серпня 2007 року суддя Калінінського районного суд м. Горлівка Донецькій області Круподеря Д.О., розглянувши матеріали які надійшли від ДАІ УМВС України в Донецькій області м. Горлівки про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, який народився у АДРЕСА_1 працює 1111 , мешкає за адресою АДРЕСА_2
- за ч.2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 26.07.2007 року о 21 годині 35 хвилин керуючи транспортним засобом ВАЗ-2109 номерний знак НОМЕР_1 на 185 км автошляху Київ-Луганськ-Ізварено рухався в крайній лівій смузі при наявності вільної правої на дорозі, яка має дві смуги руху в одному напрямку, чим порушив п.11.5 ПДР, скоїв тим самим адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
До суду правопорушник не з'явився , про місце , дату і час розгляду справи про адміністративне правопорушення повідомлявся належним чином, причина неявки суду не відома, клопотання про відкладення розгляду справи в суд не надходило.
На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст. 122, ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя-
ПОСТАНОВИВ:
НаОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 3 /три/ гривень 40 копійок.
постанова оскарженню не підлягає, але може бути опротестовано прокурором.