Київський міжобласний апеляційний господарський суд
________________________________________________________________________
01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
05.06.08 р. № 06/1120
Київський міжобласний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: |
Головуючий суддя |
Чорногуз М.Г. (доповідач по справі), |
Судді |
Жук Г.А. |
|
Зеленіна Н.І. |
розглянувши апеляційну скаргу Приватного підприємця ОСОБА_1
на рішення господарського суду Черкаської області від 24.04.2008 року
у справі № 06/1120 (суддя Анісімов І.А.)
за позовом Виконавчого комітету Черкаської міської ради,
до Приватного підприємця ОСОБА_1,
про стягнення 26924,83 грн.
в с т а н о в и в :
Рішенням господарського суду Черкаської області від 24.04.2008 року позов Виконавчого комітету Черкаської міської ради до Приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення 26924,83 грн. задоволено частково, стягнуто з Приватного підприємця ОСОБА_1 на користь Виконавчого комітету Черкаської міської ради 22614,68 грн. боргу, 536,02 грн. пені, 269,24 грн. витрат по сплаті державного мита, 118 грн. за інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, в решті позовних вимог в сумі 3645 грн. боргу провадження припинено, а в сумі 246,72 грн. пені відмовлено.
Не погоджуючись з вказаним рішенням місцевого господарського суду Приватний підприємець ОСОБА_1 звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду Черкаської області від 24.04.2008 року по справі №16/1120 в частині стягнення боргу в сумі 22614,68 грн. і прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позовних вимог в частині стягнення боргу в сумі 20184,68 грн.
Судова колегія Київського міжобласного апеляційного господарського суду визнала подані матеріали достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись ст.ст. 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд, -
у х в а л и в :
1. Прийняти апеляційну скаргу Приватного підприємця ОСОБА_1 на рішення господарського суду Черкаської області від 24.04.2008 року по справі №06/1120 до провадження.
2. Розгляд справи № 06/1120 призначити на 20.06.08р. о 10:00. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м.Київ, вул.Жилянська 58 б.
3. В судове засідання викликати уповноважених представників сторін. Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа -підписом її керівника з засвідченням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом надати наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них) про призначення на відповідну посаду.
4. Запропонувати позивачу по справі надати відзив на апеляційну скаргу.
5. Копію ухвали суду надіслати учасникам провадження.
Головуючий суддя |
М.Г. Чорногуз |
Судді |
Г.А. Жук |
|
Н.І. Зеленіна |
Дата відправки 05.06.08