2-0107/37/12
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 квітня 2012 року Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого, судді - Воробйової С.О.,
при секретарі - Жабенко І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю «СВ-Транс», ОСОБА_4, Приватного акціонерного товариства «Українська пожежно-страхова компанія» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду з позовом до ОСОБА_3, ТОВ «СВ-Транс», ОСОБА_4, ПАТ «Українська пожежно-страхова компанія» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
У судове засідання позивачі не з'явились, про час та місце слухання справи повідомлені належним чином, надали до суду уточнену позовну заяву, у якій просили залишити їх позовні вимоги у частині вимог щодо стягнення з відповідачів матеріальної шкоди, а саме: витрат на придбання ОСОБА_2 приладу «ання» для лікування, вартістю 5545 грн.; вартості стоматологічних послуг у розмірі 1500 грн.; а також у частині вимог про стягнення недоотриманої середньої заробітної плати за час утрати тимчасової працездатності у сумі 8635,89 грн.
Інші особи, які беруть участь у справі, у судове засідання не з'явились, про час та місце слухання справи повідомлені належно, про причини неявки суд не повідомили.
Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до вимог п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст. 168, ч.2 ст.197, п.5 ч.1 ст.207, ст. ст. 208, 209 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позов ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю «СВ-Транс», ОСОБА_4, Приватного акціонерного товариства «Українська пожежно-страхова компанія» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди у частині позовних вимог про стягнення з відповідачів матеріальної шкоди, а саме: витрат на придбання ОСОБА_2 приладу «ання» для лікування, вартістю 5545 грн.; вартості стоматологічних послуг у розмірі 1500 грн.; а також у частині вимог про стягнення недоотриманої середньої заробітної плати за час утрати тимчасової працездатності у сумі 8635,89 грн. - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Залізничний районний суд м. Сімферополя АР Крим шляхом подачі протягом п'яти днів з дня її проголошення апеляційної скарги. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: