Судове рішення #2281517
Справа № 2- 370

Справа № 2- 370

2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 

15 червня 2007 року                                                                                                       м.  Тлумач

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючої - судді Бондаренко Г.Ю. секретаря -  Скавінської М. М.  з участю позивачки - ОСОБА_1 відповідача - ОСОБА_2

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в м.  Тлумач справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі,  -

 

встановив:

 

Позивачка звернулася в суд з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі - по 150 грн. щомісячно до досягнення ним повноліття.

В попередньому судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 зменшивши розмір позовних вимог,  позов підтримала з підстав наведених у позовній заяві.

Просить позов задоволити,  стягнути з відповідача аліменти на утримання сина в сумі по 100 грн. щомісячно.

Відповідач ОСОБА_2 при зменшеному розмірі позовних вимог позов визнав,  не заперечує проти сплати аліментів на сина в твердій грошовій сумі по 100 грн. щомісячно до досягнення ним повноліття.

Вислухавши сторін,  дослідивши та оцінивши дані,  що містяться в письмових доказах по справі,  а саме: свідоцтві про укладення шлюбу від 04.08.1994 року,  свідоцтві про народження сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  акті обстеження матеріально-побутових умов позивачки від 07.06.2007 p.,  довідці Олешанської сільської ради № 492 від 07.06.2007 p.,  суд вважає,  що позов при зменшеному розмірі позовних вимог підлягає до задоволення з таких підстав.

Судом встановлено,  що з 04.08.1994 року сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від спільного проживання у сторін народився син ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  який на даний час неповнолітній і перебуває на утриманні позивачки.

У відповідності з вимогами  ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття.

З'ясувавши обставини,  які згідно  ст. 182 СК України враховуються при визначенні розміру аліментів,  суд вважає,  що з відповідача слід стягувати на користь позивачки аліменти у твердій грошовій сумі по 100 грн. щомісячно на утримання сина,  до досягнення ним повноліття.

 

Крім того з відповідача слід стягнути в дохід держави,  державне мито та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у встановленому законом розмірі.

Рішення в частині стягнення аліментів в межах платежу за один місяць допустити до негайного виконання.

На підставі  ст.  ст.  180,  182,  184,  191 СК України,  керуючись  ст.  ст.  213-215 ЦПК України,  суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов при зменшеному розмірі позовних вимог задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  уроженця та жителя с.  Олеша,  Тлумацького району,  Івано-Франківської області на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі по 100 (сто) грн. щомісячно.

Стягнення розпочати з 11 червня 2007 року і проводити до повноліття дитини.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь державного бюджету 22050000,  р/р. 31210259700451,  код ЗКПО 20568085,  МФО 836014,  банк ГУДК в Івано-Франківській області - 7 ( сім) грн. 50 коп.3а інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в Тлумацькому районному суді.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 (п'ятдесят одну) грн. державного мита.

Рішення у межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження,  але апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження,  рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення,  якщо його не скасовано,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Тлумацький районний суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація