Судове рішення #22823662

Придніпровський районний суд м.Черкас



Придніпровський районний суд м.Черкаси



22.05.2012 року                                                                       Справа № 2314/1388/12



Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

19 березня 2012 року Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого - судді: Степаненко О.М.

при секретарі: Осадчому О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,-

В С Т А Н О В И В :

          Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. Свої позовні вимоги мотивує тим, що 18.09.2010 року уклала шлюб з відповідачем, згідно свідоцтва про шлюб, виданого 18.09.2010 року Відділом РАЦС по м.Черкаси Черкаського міського управління юстиції, актовий запис №1248, від даного шлюбу з відповідачем мають неповнолітню дитину: ОСОБА_3»ю Андріївну, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом із позивачем. Відповідач ОСОБА_2 відмовляється від обов’язків утримувати свою дитину, покладених на нього згідно ст. 180 СК України, а тому вона вимушена звернутись до суду із відповідним позовом.

Просить суд стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини: дочки ОСОБА_3»ї Андріївни, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ј від заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше 30% від встановленого законом прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позов підтримала, просила суд його задовольнити, стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини: дочки ОСОБА_3»ї Андріївни, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ј від заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше 30% від встановленого законом прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з’явився, про причину неявки суду не повідомив, був належним чином повідомлений про день та час слухання справи. Суд ухвалив на підставі ст. 224 ЦПК України провести заочний розгляд справи на підставі наявних в справі доказів.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

          Згідно свідоцтва про народження серія І–СР №127880, виданого 05.04.2011 року відділом РАЦС Придніпровського районного управління юстиції м.Черкаси Черкаській області, ОСОБА_3»я Андріївна народилась 20.03.2011 року, її батьком записаний ОСОБА_2, матір’ю –ОСОБА_1. В судовому засіданні встановлено, що дитина проживає з позивачем та знаходиться на її утриманні.

У відповідності зі ст. 180 СК України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Домовленості щодо способу виконання обов’язку утримувати дітей між позивачем і відповідачем не досягнуто.

Також з відповідача ОСОБА_2 необхідно стягнути на користь держави судовий збір в розмірі 214.60 грн.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 84, 180, 182, 184 СК України, ст. ст. 8,10, 11, 60, 212, 213, 215, 223-233 ЦПК України, суд,-

                                                            В И Р І Ш ИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини –задоволити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_3»ї Андріївни, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ј від заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше 30% від встановленого законом прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 09.02.2012 року та продовжувати до повноліття дитини.

Рішення в частині щомісячного стягнення аліментів підлягає до негайного виконання.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави в розмірі 214.60 грн.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги, з подачею її копії.














Суддя:


ОСОБА_4




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація