Судове рішення #22843940



Справа № 1329/1125/12


У Х В А Л А

іменем України


"21" травня 2012 р.


Яворівський районний суд Львівської області

в складі: головуючої - судді Маліновської-Микич О.В.

з участю секретаря Тарновського Ю.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Яворові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Яворівського відділу державної виконавчої служби Яворівського РУЮ про визнання угоди удаваною та визнання права власності на автомобіль,-


ВСТАНОВИВ:


позивач звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить постановити рішення, яким визнати довіреність оформлену 04 грудня 2007 року приватним нотаріусом ОСОБА_3 від імені ОСОБА_2 на ім.»я ОСОБА_1 удаваним правочином договору купівлі-продажу та визнання за нею права власності на автомобіл

У судове засідання позивач не з»явилася, від неї поступило письмове клопотання, у якому просить заявлений позов залишити без розгляду.

Перевіривши матеріали справи, керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:


справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Яворівського відділу державної виконавчої служби Яворівського РУЮ про визнання угоди удаваною та визнання права власності на автомобіль, залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Львівської області протягом 5-ти днів з дня її проголошення через Яворівський районний суд Львівської області.

Ухвала виготовлена в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

СУДДЯ:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація