Судове рішення #229131
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

 

УХВАЛА

 

    05 вересня 2006 року                                                                                                     м. Київ

 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого                           Харченко В.В.

судді-доповідача                                 Васильченко Н.В.

суддів                                                   Кравченко О.О.

Берднік І.С.

Матолича С.В.

 

перевіривши касаційну скаргу Тернопільської районної споживчої спілки на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 20 червня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Тернопільської  області від 08 листопада 2005 року  у справі за позовом Тернопільської районної споживчої спілки до управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі, ОСОБА_1, Головного управління праці та соціального захисту населення про визнання недійсним наказу, -

 

встановила:

 

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 31 травня 2006 року касаційна скарга Тернопільської районної споживчої спілки була прийнята до провадження суду, по ній відкрито касаційне провадження.

На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформація про їхні права та обов'язки.

При вивченні матеріалів справи  в порядку ст. 215 КАС України встановлено можливість її попереднього  розгляду відповідно до ст.220-1 КАС України.

По справі проведено всі підготовчі дії. Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає можливим закінчити підготовку та призначити справу до попереднього розгляду.

Керуючись ст. 215 КАС України, колегія суддів,  -

 

ухвалила:

 

Призначити попередній розгляд Тернопільської районної споживчої спілки на рішення Тернопільського міськрайонного суду від 20 червня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Тернопільської  області від 08 листопада 2005 року  у справі за позовом Тернопільської районної споживчої спілки до управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі, ОСОБА_1, Головного управління праці та соціального захисту населення про визнання недійсним наказу на 21 вересня 2006 року. 

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді :                                       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація