Судове рішення #2296655
Справа № 3-1807/2008

 Справа  № 3-1807/2008

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

9 червня  2008  року                                                                        м. Кам'янка

 

Суддя Кам'янського  районного  суду  Черкаської  області Олійник М.Ф.,  розглянувши  матеріали, які  надійшли від Носівського ВДАІ  УМВС  України в Чернігівській області, про притягнення до адміністративної  відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,

 у  вчиненні адміністративного правопорушення,  передбаченого  ст. 122-2  КУпАП,

 

ВСТАНОВИВ:

 

    У протоколі про адміністративне правопорушення від 15.05.2008  року зазначено, що в цей день об 11 год.00 хв.  в. м. Носівка ОСОБА_1, керуючи автомобілем “Шкода”, д/н  НОМЕР_1,  не виконав вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу, чим порушив вимоги п. 2.4. ПДР., за що передбачена відповідальність за   ст.1222 КУпАП.

Оповіщений у встановленому порядку про час та місце розгляду справи, правопорушник в суд не з”явився, про причини неявки не повідомив, письмових заперечень проти протоколу про адміністративне  правопорушення та клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надійшло. Суд вважає за можливе розглянути справу за  відсутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Вважаю, що провадження у справі про адміністративне  правопорушення підлягає закриттю на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення, оскільки ОСОБА_1 у своєму письмовому поясненні вказував, що не  згоден з протоколом про адміністративне правопорушення, а інших доказів вчинення ним правопорушення немає.

Керуючись  ст. ст. 247 п. 1, 284, 287  КУпАП ,

 

постановив:

 

Закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене  ст. 1222  КУпАП,  щодо ОСОБА_1  у зв'язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення  не  підлягає .

 

Суддя                                                                                     М. Ф. Олійник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація