Судове рішення #230283

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

_________________________________________________

 

У Х В А Л А

 

 04 серпня 2006 року                                         Справа № к-15934/06

 

Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П. розглянувши касаційну скаргу виконавчого комітету Павлоградської міської ради на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року у справі за позовом  БКП «Імпульс» до виконавчого комітету Павлоградської міської ради, 3-я особа - Фонд комунального майна Павлоградської міської ради про визнання права власності на майно, –

 

В С Т А Н О В И Л А :

 

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від                 02 лютого 2006 позов БКП «Імпульс» було задоволено.

Не погоджуючись з судовим рішенням по справі виконавчий комітет Павлоградської міської ради звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, у якій просить скасувати постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року та направити справу на новий судовий розгляд.

            Як зазначено в ч. 2 ст. 2 КАС України, до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією України чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

            У відповідності до ч. 2 ст. 4 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори, крім спорів, для яких законом встановлений інший порядок судового вирішення.

Зі змісту касаційної скарги вбачається, що спір між БКП «Імпульс», виконавчим комітетом Павлоградської міської ради, 3-ю особою - Фондом комунального майна Павлоградської міської ради полягає в визнанні права власності на майно за набувальною давністю.

Зазначена господарська справа була розглянута господарським судом за правилами господарського судочинства, а не як справа, що виникла з адміністративно-правових відносин.

Відповідно до п.7 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства до Вищого адміністративного суду України підлягають передачі не розглянуті касаційні скарги за заявами і скаргами у справах, що виникають з адміністративно-правових відносин.

Тобто, даний спір не стосується сфери публічно-правових відносин та відповідно до ст. 17 КАС України не відноситься до компетенції Вищого адміністративного суду України.

          Враховуючи наведене, підстав для відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою виконавчого комітету Павлоградської міської ради у Вищому адміністративному суді України немає.

 

Пунктом 1 частини 4 статті 214 КАС України передбачено, що суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо справа не підлягає касаційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.

          Відповідно до ст. 108 ГПК України судом касаційної інстанції у господарських справах є Вищий господарський суд України, тому касаційну скаргу слід подавати за належністю до Вищого господарського суду України.

Керуючись статтями 21, 165, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 108 ГПК України,-

У Х В А Л И Л А  :

 

1.                  Відмовитивиконавчому комітету Павлоградської міської ради у відкритті касаційного провадження у Вищому адміністративному судді України за касаційною скаргою на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року у справі за позовом  БКП «Імпульс» до виконавчого комітету Павлоградської міської ради, 3-я особа - Фонд комунального майна Павлоградської міської ради про визнання права власності на майно.

 

                                  

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення.

 

 

            Суддя                                              

Вищого адміністративного суду                                          М.П. Гордійчук 

                     України                                            

 

    

            

 

  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація