"08" травня 2012 р. Справа № 2-845/12
У Х В А Л А
іменем України
8 травня 2012 р. Вишгородський районний суд Київської області в складі :
головуючого - судді Божок С.К.
при секретарі - Грищенко К.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Вишгороді Київської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя
встановив :
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про поділ майна подружжя, що є спільною сумісною власністю.
У судовому засіданні сторони подали до суду спільну заяву про укладення мирової угоди з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок. За умовами мирової угоди : 1. За ОСОБА_1 визнається право власності на 1/100 частину об»єкта незавершеного будівництва, якою є квартира НОМЕР_3 загальною площею 62,2 кв.м. в житловому будинку з торгово-офісним центром, що знаходиться по АДРЕСА_2 в м. Вишгороді Київської області вартістю 70 000 грн., на автомобіль «Тойота Королла» вартість 60 000 грн., 2010 р. випуску та на автомобіль «CITROEN BERLINGO « вартістю 20 000 грн., а всього майна на загальну суму 150 000 грн. 2. За ОСОБА_2 визнається право власності на квартиру АДРЕСА_1 вартістю 170 000 грн.
Зазначена спільна заява приєднана до матеріалів справи. Сторонам роз"яснені наслідки такого рішення та закриття провадження у справі, що передбачені ст. 206 ЦПК України.
Враховуючи, що мирова угода, укладена сторонами, не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, вчинена в інтересах обох сторін, суд у відповідності до ст. 175 , п. 4 ч. 1 ст. 205 ЦПК України ухвалою закриває провадження у справі.
Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 205 , ст. 175 ЦПК України , суд
У Х В А Л И В :
Визнати мирову угоду, укладену ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , за якою в порядку поділу майна подружжя , яке є спільною сумісною власністю :
Визнати за ОСОБА_1 право власності на :
1. 1/100 частину об»єкта незавершеного будівництва, якою є квартира НОМЕР_3 загальною площею 62,2 кв.м. в житловому будинку з торгово-офісним центром, що знаходиться по АДРЕСА_2 в м. Вишгороді Київської області.
2. автомобіль марки «Тойота Королла», 2010 р. випуску , реєстраційний номер НОМЕР_1 ;
3. автомобіль марки «CITROEN BERLINGO « , 2008 р. випуску , реєстраційний номер НОМЕР_2.
Визнати за ОСОБА_2 право власності на квартиру АДРЕСА_1 в м. Вишгород Київської області.
Припинити право власності ОСОБА_1 на 1/2 частину квартиру АДРЕСА_1 в м. Вишгород Київської області.
Провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Київської області через Вишгородський районний суд Київської області шляхом подачі в п"ятиденний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.
Суддя
- Номер: 2-1591/12
- Опис: про визнання недійсним договору про відкриття кредитної лінії
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-845/12
- Суд: Печерський районний суд міста Києва
- Суддя: Божок С.К.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.03.2012
- Дата етапу: 02.04.2012