Справа № 2/0544/1527/2012
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
31 травня 2012 року суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Мірошніченко Л.Є. розглянувши заяву позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про порушення прав на об'єкт приватної власності -садибу, про самоуправство відповідача відносно права власності, про поновлення прав на власність, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про порушення прав на об'єкт приватної власності -садибу, про самоуправство відповідача відносно права власності, про поновлення прав на власність, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Ухвалою судді від 16.05.2012 року позовна заява ОСОБА_1 залишена без руху, оскільки була подана з порушенням ст. 119 ЦПК України, в частині викладення змісту позовних вимог. а саме було не чітко зазначено спосіб захисту права, який позивач вважає порушеним.
Крім того, позивач у своєму позові ставив питання про встановлення фактів, що не можуть бути розглянуті в одному провадженні з іншими вимогами позивача.
Згідно до ст. 16 ЦПК України, не допускається об'єднання в одне провадження вимог, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства…
В свою чергу, вимоги позивача стосовно дослідження відповідності дій відповідача ст. 356 Кримінального кодексу України підлягають розгляду відповідно до ст. 27 КПК України та не можуть бути розглянуті в порядку передбаченому цивільним судочинством.
Позивач зазначену ухвалу отримала, не зважаючи на те, що надала заяву про уточнення своїх вимог, вказані в ухвалі від 16.05.2012 року недоліки не усунула.
Згідно ст. 121 ЦПК України, у разі невиконання Ухвали про залишення позову без руху, позовну заяву слід вважати неподаною та повернути позивачу, що не перешкоджає повторному зверненню позивача до суду з подібним позовом після того, як перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного та керуючись ст. 121 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про порушення прав на об'єкт приватної власності -садибу, про самоуправство відповідача відносно права власності, про поновлення прав на власність, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди - вважати неподаною та повернути позивачу.
Роз'яснити заявнику про його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Слов'янського
міськрайонного суду Л.Є. Мірошніченко