Судове рішення #23147015



Справа № 2603/3979/12

Вирок

іменем України


30.05.2012


Деснянський районний суд м. Києва у складі:

головуючого - судді Дігтяр І.Р.

при секретарі - Зінорук В.В.

з участю прокурора - Ткачук Ю.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою технічною освітою, не одруженого, непрацюючого, проживаючого в АДРЕСА_1 /без реєстрації/, раніше судимого:

1/ 02.06.2011 року Дніпровським районним судом м. Києва за ст. 309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі з застосуванням ст. 75 КК України на 2 роки;

- у вчиненні злочину, передбаченого ст. 15 ч.2, 185 ч.1 КК України, -


Встановив:


11 березня 2012 року, приблизно о 01.30, підсудний ОСОБА_1, знаходячись в приміщенні торгівельного залу універсаму «Сільпо» ТОВ «Фоззі Фуд», по вул. Драйзера, 8 в м. Києві, підійшов до стелажу з кондитерськими виробами, після чого у нього виник умисел на таємне викрадення чужого майна.

Реалізуючи свій злочинний умисел, підсудний ОСОБА_1, впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, взяв зі стелажу чотири упаковки шоколаду «Мерсі асорті», сховав їх під курту, у яку був одягнутий, тим самим таємно викрав чуже майно, що належить ТОВ «Фоззі Фуд», а саме: чотири упаковки шоколаду «Мерсі асорті», масою по 250 г, вартістю 38 грн. 35 коп. за 1 упаковку, всього на загальну суму 153 грн.40 коп.

Після цього, підсудний ОСОБА_1, утримуючи при собі викрадене майно, направився на вихід з торгового залу універсаму та пройшов через касову зону, не розрахувавшись за товар, однак свої злочинні дії не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, оскільки біля виходу з універсаму був затриманий працівниками охорони універсаму «Сільпо» і викрадене майно у нього було вилучено.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 повністю визнав себе винним, щиро розкаявся і підтвердив вищеописані встановлені судом обставини справи.

Суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, проти цього не заперечують учасники судового розгляду, підсудний та інші учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, і у суду немає сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, учасникам судового розгляду роз»яснено, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.

Таким чином, вина підсудного ОСОБА_1 в судовому засіданні доведена повністю та його дії слід кваліфікувати за ст. 15 ч.2, 185 ч.1 КК України, як закінчений замах на таємне викрадення чужого майна /крадіжка/, однак не доведене до кінця з причин, що не залежали від його волі.

Призначаючи покарання, суд приймає до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, особу підсудного, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності, характеризується посередньо.

До обставин, що пом'якшують покарання підсудного, суд відносить - щире каяття.

До обставин, що обтяжують його покарання - рецидив злочину.

Враховуючи викладене, суд призначає підсудному покарання, яке необхідне й достатнє для виправлення та попередження нових злочинів у вигляді позбавлення волі.

Оскільки підсудний ОСОБА_1 вчинив даний злочин не відбувши покарання за вироком Деснянського районного суду м. Києва від 02 червня 2011 року, остаточне покарання йому слід призначити за правилами ст. 71 КК України шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за попереднім вироком.

Речові докази: чотири упаковки шоколаду «Мерсі асорті» - необхідно залишити в ТОВ «Фоззі Фуд».

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -


З а с у д и в:


Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ст. 15 ч.2, 185 ч.1 КК України і призначити йому покарання у вигляді 1 /одного/ року позбавлення волі.

На підставі ст. 71 КК України остаточне покарання ОСОБА_1 по даному вироку і вироку Дніпровського районного суду м. Києва від 02.06.2011 року призначити шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за попереднім вироком у вигляді 2 /двох/ років 1 /одного/ місяця позбавлення волі.

Запобіжний захід, до набрання вироком законної сили, засудженому змінити з підписки про невиїзд на утримання під вартою в Київському СІЗО Державного департаменту України з питань виконання покарань, взявши його під варту в залі суду.

Строк відбування покарання засудженому ОСОБА_1 обчислювати з 30 травня 2012 року.

Речові докази: чотири упаковки шоколаду «Мерсі асорті» - залишити в ТОВ «Фоззі Фуд».

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва через Деснянський районний суд м. Києва у строк 15 діб, а засудженим у той же строк з моменту отримання копії вироку.



Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація