Судове рішення #23198884


Миколаївський районний суд Миколаївської області

Справа № 1417/496/12


29.05.2012



Справа №1417/496/12.


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

29травня 2012 року.Миколаївськиї райсуд Миколаївської області в складі:

головуючого-судді Нікітіної Ю.О.

при секретарі Кописєвої О.Л.

заявника ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Миколаєві цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 17.02.2012 року звернувся до суду з заявою про встановлення родинних відносин.

Свою заяву він мотивує тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла його матір- ОСОБА_3 . Після її смерті відкрилась спадщина, яку він не може оформити , оскільки в представлених ним документах, відсутні документи , котрі б підтверджували родинні відносини, а саме свідоцтво про шлюб моєї матері, в якому просліджувалось би зміна її прізвища з № ОСОБА_1" на " ОСОБА_3" . Оскільки обставини викладені вище не дають йому можливості використати своє право на прийняття спадщини, а встановити факт родинних відносин між ним та його матір`ю -ОСОБА_3, в позасудовому порядку не можливо він просить втановити факт родинних відносин .

В судовому засіданні заявник просить задовільнити його заяву, встановивши наявність родинних зв'язків між ним та його матір`ю -ОСОБА_3.

Представник зацікавленої особи в судове засідання не з`явився. До суду надіслав заяву , в якій просить справу розглядати у відсутність представника, проти заяви заперечень не мають

Оглянувши матеріали цивільної справи,вислухавши заявника, свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5 суд приходить до висновку про задоволення заяви зі слідуючих підстав.

Відповідно до ст.256 ЦПК України суд має право встановити факт родинних відносин між фізичними особами.

Так із матеріалів справи вбачається, що заявник ОСОБА_1 - народився ІНФОРМАЦІЯ_2. В свідоцтві про народження його батьками вказані: ОСОБА_6 та ОСОБА_7 Відповідно до довідки Партизанськоїсільської ради Жовтневого району Миколаївської області його матір- ОСОБА_3 була зареєстрована за адресою с.Партизанське, вул. Молодіжна,21 Жовтневого району Миколаївської області з 15.10.1981р. по 27.05.1999 рік. Окрім цього, відповідно довідки Ольшанської селищної ради Миколаївського району ОСОБА_3 на день смерті не була зареєстрована, але проживала в АДРЕСА_1 по день смерті ІНФОРМАЦІЯ_1, а її син ОСОБА_1, здійснив поховання матері на території Ольшанської сільської ради. Крім того, в судовому засіданні свідки ОСОБА_4, ОСОБА_5 підтвердилаи, що ОСОБА_3 являється матір`ю ОСОБА_1

Таким чином, в судовому засіданні встановлено, що заявник являється рідним сином ОСОБА_3.

Керуючись ст.ст.10,11,60,209,212,213,219 ЦПК України суд

в и р і ш и в :

Заяву задовільнити.Визнати факт родинних відносин в тому,що ОСОБА_1 є сином померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Миколаївської області в порядку ст.294 ЦПК України шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з моменту його проголошення.

Суддя Ю.О.Нікітіна


Суддя Ю. О. Нікітіна


29.05.2012


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація