"23" березня 2012 р. Справа № 2-618/12
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 березня 2012 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:
головуючої Толкачової Л.А.
при секретарі Мельник О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Вишгород справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду із позовною заявою про розірвання шлюбу, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі з 6 вересня 2006 року, який зареєстрований виконкомом Гостомельської селищної ради міста Ірпеня, Київської області, актовий запис № 47.
Від подружнього життя мають доньку Кіру, ІНФОРМАЦІЯ_1.
З відповідачем вони не підтримують подружні стосунки з січня 2012 року. Позивачка просить розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що в них не склалося сумісне життя, постійно сваряться. Фінансово сім’ю не забезпечує, заробітну плату додому не приносить. Спільного господарства не ведуть, мають різні бюджети, фактично сім’я розпалася і шлюб носить формальний характер. Тому позивачка твердо вирішила розірвати шлюб.
Позивачка у судовому засіданні свій позов підтримала та просила його задовольнити і залишити їй прізвище Палій.
Відповідач у судовому засіданні пояснив, що вони дійсно втратили повагу один до одного, разом не проживають і не підтримують подружні стосунки з січня 2012 року, бажання жити разом у нього немає, тому позов він визнає та не заперечує проти розірвання шлюбу.
Суд, вислухавши сторони, вивчивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню.
Так, в судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 6 вересня 2006 року, що підтверджується копією свідоцтва про шлюб серії І-ОК № 027437 в матеріалах справи. Від спільного проживання мають доньку Кіру, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження серії І-ОК № 064645 від 28.03.2007 року.
Сумісне життя не склалося через відсутності бажання знайти спільну мову у сімейних питаннях, сторони переконані, що шлюб необхідно розірвати.
Оцінивши в сукупності зібрані по справі докази, суд приходить до висновку, що подальше спільне життя і збереження сім’ї стали неможливими, тому шлюб підлягає розірванню. Крім того, суд вважає, що позивачці слід залишити прізвище Палій.
Керуючись ст.ст.109-112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.15, 30, 62, 202 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 6 вересня 2006 року, зареєстрований виконкомом Гостомельської селищної ради міста Ірпеня, Київської області, актовий запис № 47та залишити позивачці прізвище Палій.
Рішення протягом 10 днів може бути оскаржене до Апеляційного суду Київської області шляхом подання апеляційної скарги через Вишгородський районний суд.
Суддя: Л.А.Толкачова
- Номер: 2-1347/12
- Опис: про відшкодування в порядку регресу витрат
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-618/12
- Суд: Печерський районний суд міста Києва
- Суддя: Толкачова Л.А.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.02.2012
- Дата етапу: 26.03.2012