Справа №2-1706/08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Заочне
24.06.2008 року Печерський районний суд м. Києва в складі:
Головуючої- судді Супрун Г.Б.
При секретарі- Демченко Т.І.
розглянувши у судовому засіданні в м.Києві справу за позовом комунального підприємства по утриманню житлового господарства «Печерськжитло» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
встановив:
Позивач звернувся до суду з даним позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість за комунальні послуги за період з 01.08.2003р. по 01.04.2008р. в сумі 1120,65 грн. Зазначає, що вони є балансоутримувачем будинку, в якому проживає відповідач. Відповідно до п.7 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіям, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992р. №572 , наймачі,власники квартир багатоквартирних будинків зобов»язані оплачувати надані житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. В порушення вищезазначених норм відповідач своєчасно не вносить платежі по утриманню будинку та прибудинкової території згідно встановлених норм та платежі за спожиті комунальні послуги, чим наносить значні матеріальні збитки. Просить стягнути суму заборгованості та понесені судові витрати.
В судовому засіданні представник позивача Єланська О.І. позов підтримала повністю.
Відповідач в судове засідання не з»явилась, про місце, день та час розгляду справи повідомлена належно, про що свідчить розписка, причини неявки не відомі, тому суд вважає можливим слухати справу у її відсутності та постановити заочне рішення відповідно до ст.224 ЦПК України.
Вислухавши представника позивача, дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
Як встановлено в судовому засіданні, відповідач є наймач квартири та зареєстрована в квартирі АДРЕСА_1, сім»я складається з трьох осіб, двоє з яких неповнолітні діти ( а.с. 6).
Відповідачка сплачувала за комунальні послуги, але не систематично, тому утворилась заборгованість , що підтверджується попередженням-рахунком. ( а.с.7-8)
Згідно зі ст. 162 ЖК України плата за користування жилим приміщенням та за комунальні послуги вноситься у строки, визначені угодою та за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Враховуючи наведене, відповідач порушує строки сплати за отримані комунальні послуги, тому позов обгрунтований і підлягає задоволенню.
Згідно ст.88 ЦПК України підлягають відшкодуванню понесені та документально підтверджені вимоги позивача про стягнення судових витрат.
На підставі викладеного, керуючись ст.156,162 ЖК України, ст.10,11,60, 88, 212-215,224 ЦПК України, Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіям, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.1992р. №572, суд,-
Вирішив:
Позов задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь комунального підприємства по утриманню житлового господарства «Печерськжитло» заборгованість за утримання будинку та прибудинкової території та житлово-комунальні послуги з 01.08.2003р. по 01.04.2008р. в сумі 1120,65грн., а також судові витрати в сумі 81 грн.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого ЦПК України.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду м.Києва через Печерський райсуд м.Києва.
Суддя: