Судове рішення #2339977
Справа №2- 691/ 2007р

Справа №2- 691/  2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 вересня 2007 року.

Сквирський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді Віговського СІ.

при секретарі Чорненькій О.П.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Сквира справу за позовом ОСОБА_1 до Сквирської міської ради, треті особи : Сквирський районний відділ земельних ресурсів, Сквирська рай СЕС, СДПЧ № 35, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сквирської РДА про узаконення самочинного будівництва та визнання права власності на нерухоме майно, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з вказаним позовом, в якому просить узаконити самочинно побудоване нерухоме майно.

В попередньому судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги і пояснила, що ОСОБА_1 на праві приватної власності має житловий будинок за АДРЕСА_1.

Не виготовивши відповідної технічної документації та не отримавши відповідного дозволу органів місцевого самоврядування позивач побудував в межах присадибної земельної ділянки житлового будинку за АДРЕСА_1 дві прибудови до житлового будинку розміром 2,65 х 6,10 м. та розміром 3,20 х 7,90 м., веранду розміром 1,35 х 3,60 м., сарай - літню кухню розміром 5,33 х 12,0 м., гараж розміром 4,0 х 5,95 м., погріб та здійснив переобладнання одноквартирного житлового будинку на двоквартирний,

Самочинне будівництво не суперечить суспільним інтересам, не порушує інтересів інших осіб, не були допущені порушення будівельних норм. Згідно висновку від 23.08.2007 року № 339 відділ містобудування та архітектури Сквирської РДА з урахуванням погодження Сквирської рай СЕС та Сквирської СДПЧ - 35 вважає за можливе узаконення даного самочинного будівництва згідно ст. 376 ЦК України.

Судом встановлено, що позивач на праві приватної власності має житловий будинок за АДРЕСА_1.

Не виготовивши відповідної технічної документації та не отримавши відповідного дозволу органів місцевого самоврядування позивач побудував в межах присадибної земельної ділянки житлового будинку за АДРЕСА_1 дві прибудови до житлового будинку розміром 2,65 х 6,10 м. та розміром 3,20 х 7,90 м., веранду розміром 1,35 х 3,60 м., сарай - літню кухню розміром 5,33 х 12,0 м., гараж розміром 4,0 х 5,95 м., погріб та здійснив переобладнання одноквартирного житлового будинку на двоквартирний,

Самочинне будівництво не суперечить суспільним інтересам, не порушує інтересів інших осіб, не були допущені порушення будівельних норм. Згідно висновку від 23.08.2007 року № 339 відділ містобудування та архітектури Сквирської РДА з урахуванням погодження

 

Сквирської рай СЕС та Сквирської СДПЧ - 35 вважає за можливе узаконення даного самочинного будівництва згідно ст. 376 ЦК України.

Вказані обставини встановлені матеріалами справи.

Крім того, представник відповідача - Сквирської міської ради Київської області позов визнав, про що до попереднього судового засідання подав відповідну письмову заяву. Від третіх осіб по справі заперечень щодо задоволення позовних вимог до суду не надійшло.

Суд вважає, що визнання позову відповідачем не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, тому відповідно до ч. 4 ст. 130 та ст. 174 ЦПК України, вважає ухвалити рішення у попередньому судовому засіданні по суті позовних вимог.

Керуючись ст.ст. 10, 61, 88, 130, 174, 213, 215, 218 ЦПК України, ст. ст. 328, 331, 376 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Узаконити самочинно побудоване нерухоме майно в складі: двох прибудов до житлового будинку розміром 2,65 х 6,10 м. та розміром 3,20 х 7,90 м., веранди розміром 1,35 х 3,60 м., сарая - літньої кухні розміром 5,33 х 12,0 м., гаража розміром 4,0 х 5,95 м., погріба, переобладнання одноквартирного житлового будинку на двоквартирний, що побудовані на присадибній земельній ділянці житлового будинку за АДРЕСА_1.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на самочинно побудоване нерухоме майно в складі: двох прибудов до житлового будинку розміром 2,65 х 6,10 м. та розміром 3,20 х 7,90 м., веранди розміром 1,35 х 3,60 м., сарая - літньої кухні розміром 5,33 х 12,0 м., гаража розміром 4,0 х 5,95 м., погріба, переобладнання одноквартирного житлового будинку на двоквартирний, що побудовані на присадибній земельній ділянці житлового будинку за АДРЕСА_1.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Київської області через Сквирський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація