Справа № 2/27-2008 р
У Х В А Л А
11 лютого 2008 року Шаргородський районний суд Вінницької області
В складі :
головуючого - судді Дубчака А. Г.
при секретарі Голованчук О. П.
за участю позивачів ОСОБА_1, ОСОБА_3
представника позивачів ОСОБА_4
пр-ка відповідача Банаха В. В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Шаргороді в залі суду справу за позовом ОСОБА_1, що виступає від свого імені та від імені ОСОБА_2та ОСОБА_3до сільського господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження» с. Ярового Шаргородського району Вінницької області та Спілки співвласників майнових паїв колишнього КСГП «Відродження» с. Ярового Шаргородського району Вінницької області про виділення майнових паїв, що є у спільній частковій власності,-
В С Т А Н О В И В :
14.05.2007 року, ОСОБА_1 звернувся до суду із даним позовом, вказуючи, що кожен з них тривалий час працював та був членом КСП «Відродження» с. Ярового, яке у 2000-му році реформовано (реорганізовано) і правонаступником, якого є відповідач СТОВ «Відродження» с. Ярового Шаргородського району. Відповідно до Закону України «Про сільськогосподарське колективне підприємство» та Статуту КСГП «відродження» с. Ярового кожен із них має право на частку майнового паю колишнього господарства, в залежності від трудової участі. При реформуванні господарства майнові паї КСГП «Відродження» перейшли в користування до правонаступника, по списку якого у 2002 році на кожного з них Юліямпільською сільською радою було виписано майнові сертифікати на загальну суму 23 009 грн., або 0,98 % від загальної вартості майнових паїв колишнього КСГП «Відродження» с. Ярового, що становив 2 347 236 грн. Вони, ще у 2005 році звернулися до відповідачів з проханням про виділенні їм майнових паїв чи виплати компенсації за них, оскільки наявне майно використовується з порушенням їхніх прав та приходить у не придатність, що призводить до його втрати. Відповідач СТОВ «Відродження» отримало з пайового фонду оборотні (обігові) та інші засоби на загальну суму 856,9 тис. грн., які використало на власний розсуд і повернути в пайовий фонд не може. 16.03.2005 року комісія по розподілу майна… виділила їм у спільну часткову власність майно пайового фонду на загальну суму 13 480 грн., а на 9 529 грн. обіцяли виділити майно чи вирішити іншим чином. Під майнові паї було погоджено виділення майна. Що складається із 7 найменувань на суму 13 480 грн., згідно переліку, що додається, але з того часу виділене комісією майно на загальних зборах співвласників майнових паїв 21.12.2005 року чи на зборах членів спілки йому та його довірителям в установленому порядку не виділялося, тому просить суд позов задоволити.
В судовому засіданні представник позивачів подав письмову заяву про залишення позовної заяви без розгляду на підставі ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України.
Заслухав учасників судового засідання, які не заперечують проти задоволення заяви і враховуючи, що відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду в разі подачі позивачем чи його представником заяви про залишення позову без розгляду, а тому, -
Керуючись ст.. 207 п. 5 ч. 1 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1, що виступає від свого імені та від імені ОСОБА_2та ОСОБА_3до сільського господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження» с. Ярового Шаргородського району Вінницької області та Спілки співвласників майнових паїв колишнього КСГП «Відродження» с. Ярового Шаргородського району Вінницької області про виділення майнових паїв, що є у спільній частковій власності - залишити без розгляду.
Роз яснити позивачам про те, що вони мають право звернутися до суду із даним позовом повторно після усунення умов, що були підставою для залишення даної позовної заяви без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду можна подати протягом п'яти днів з дня її винесення, а апеляційну скаргу протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду.
Суддя: