Судове рішення #2355041
Справа №1-93 8/2007 р

Справа №1-93 8/2007 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ         УКРАЇНИ

м. Луцьк                                                                                03-     жовтня            2007      року

Луцький міськрайонний суд Волинської області під головуванням

судді Каліновської B.C.

за участі секретаря Лунь О.В.

прокурора Воробія О.П.

попередньо розглянувши кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уроженця м. Луцька, громадянина

України, освіта середньо-спеціальна, одруженого, пенсіонера, несудимого, мешканця

АДРЕСА_1

- у вчиненні злочинів , передбачених ст. ст. 204 ч.1, 216 ч.1, ч.2 cm. 15, ч.2 cm. 216 КК

України, -

встановив:

ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що він в травні 2007 року, в особи, матеріали справи відносно якого виділені в окреме провадження, придбав з метою збуту етиловий спирт, який переніс до місця свого проживання за адресою: АДРЕСА_1, де продовжував зберігати та незаконно, без використання обладнання, що забезпечує масове виробництво, шляхом розведення етилового спирту водою, виготовив алкогольні напої, що відносяться до групи підакцизних товарів, які згідно висновку експерта являють собою водно-спиртові суміші, що не відповідають вимогам Держстандарту України та відносяться до саморобних фальсифікованих алкогольних напоїв, які розлив в полімерні ємності, а також скляні пляшки з етикетками, наклеївши підроблені марки акцизного збору з номерами 13ААБА174190, придбані ним в травні 2007 року з метою їх подальшого використання та збуту, в осіб, матеріали справи відносно яких виділені в окреме провадження, після чого незаконно зберігав вищевказані алкогольні напої з метою їх подальшого збуту та збував їх гр. ОСОБА_2, а саме:

-   18 травня 2007 року - алкогольний напій в кількості 1866мл в чотирьох пляшках з

етикетками горілки „ Поліська" ємкістю 0,5 літрів кожна, з наклеєними на них

марками акцизного збору за грошову винагороду 40 грн.;

-  22 травня 2007 року - алкогольний напій в кількості 1507 мл в полімерній пляшці

ємкістю 1,5 літрів за грошову винагороду 15 грн.;

Решту фальсифікованих алкогольних напоїв, марок акцизного збору, які він продовжував зберігати з метою їх подальшого використання та збуту, однак не довів свій намір до кінця з причин, що не залежали від його волі, 01 червня 2007 року було виявлено і вилучено працівниками міліції під час проведення обшуку за місцем проживання обвинуваченого

В діях ОСОБА_1. вбачаються ознаки злочинів, передбачених ч.1 ст. 204, ч.2 ст. 216, ч.2 ст. 15, ч.2 ст. 216 КК України.

Обвинувачений ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про закриття кримінальної справи відносно нього згідно закону України „ Про амністію" та звільнення його від кримінальної відповідальності.

Заслухавши прокурора, який не заперечував відносно застосування до ОСОБА_1. Закону України „ Про амністію", суд приходить до висновку, що клопотання підставне і підлягає до задоволення.

 

2

В силу ст. 1 п. г Закону України " Про амністію" від 19 квітня 2007 року, який вступив в законну силу 09 червня 2007 року, ОСОБА_1 підлягає звільненню від кримінальної відповідальності за вчинення злочину; оскільки за санкцією статті КК України по якій він обвинувачується передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше п'яти років, вчинив злочин до набрання цим Законом чинності і досіг 60-річного віку, не підпадає під категорію як особа і по категорії злочинів, до яких амністія не застосовується згідно вимог ст. 7 даного Закону і не заперечує проти застосування до нього акту амністії.

З наведених мотивів кримінальну справу стосовно ОСОБА_1. слід закрити, оскільки вона не розпочата судовим розглядом.

Речові докази, згідно ст. 81 КПК України: 20 скляних пляшок з фальсифікованими алкогольними напоями з наклеєними на них 20 маркамиакцизного збору, шість півтораліторових полімерних пляшок з даним алкогольним напоєм, 10 порожних пляшок з-під горілки „ Поліська", 378 корків, 553 підроблених марки акцизного збору, пляшку ємністю 1, 5 літра та 4 пляшки ємкістю 0,5 л. з водно-спиртвою сумішшю, 2 марки акцизного збору, наклеєні на пляшки, - знищити.

Судові витрати покласти на обвинуваченого ОСОБА_1.

Керуючись ст. 6 п.4, ст. 248 КПК України, на підставі ст.ст.6, 8, 9 Закону України " Про амністію" від 19 квітня 2007 року суд,-

Постановив:

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст. 204, ч.2 ст. 216, ч.2 ст. 15 ч. 2 ст. 216КК України закрити на підставі ст. 1 п."г" Закону України від 19 квітня 2007 року "Про амністію", звільнивши його від кримінальної відповідальності.

Запобіжний захід щодо ОСОБА_1. - підписку про невиїзд скасувати.

Речові докази: 20 скляних пляшок з фальсифікованими алкогольними напоями з наклеєними на них 20 маркамиакцизного збору, шість півтораліторових полімерних пляшок з даним алкогольним напоєм, 10 порожних пляшок з-під горілки „ Поліська", 378 корків, 553 підроблених марки акцизного збору, пляшку ємністю 1, 5 літра та 4 пляшки ємкістю 0,5 л. з водно-спиртвою сумішшю, 2 марки акцизного збору, наклеєні на пляшки, - знищити.

Стягнути з ОСОБА_1. судові витрати в користь держави в розмірі 1318 ( одну тисячу триста вісімнадцять) грн. за проведення судових експертиз спиртовмісних речовин та судових технічних експертиз документів.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом 7-ми діб з моменту її оголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація