Справа № 3-1464/2007 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 червня 2007 року. м. Карлівка
Суддя Карлівського районного суду Полтавської області Чолан М.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Карлівської міжрайонної державної податкової інспекції в Полтавській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1962 р. народження, мешканку АДРЕСА_1, українку, працюючу ПП, раніше до адміністративної відповідальності притягувалася, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
У С Т А Н О В И В :
18.04.2007 року, при перевірці павільйону п/п ОСОБА_2, що розташований в с. Халтуріно по вул. Ватутіна Карлівського району Полтавської області, працівниками Карлівської міжрайонної державної податкової інспекції в Полтавській області встановлено факт порушення продавцем гр.. ОСОБА_3, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню правопорушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме: не забезпечено відповідності готівкових коштів на місті проведення розрахунків до загального денного виторгу на РРО; не забезпечено збереження в КФО звітів за 24.03.2007 р. та за 25.03.2007 р.; не забезпечено збереження контрольних строчок за 24.03.2007 та 25.03.2007 р. протягом трьох років; не забезпечено реглану попереднього програмування РРО ціни товару та обліку кількості товару.
ОСОБА_3 визнала себе винною, і вина її підтверджується протоколом від 18.04.2007 р.
В діях ОСОБА_3 є склад правопорушення, передбачений ч.2 ст. 155-1 КУпАП, оскільки її протягом року було піддано адміністративному стягненню правопорушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
Постановив:
ОСОБА_3 на підставі ч.2 ст. 155-1 КУпАП піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 грн.
Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя