Справа № 1202/3273/2012
Провадження № 2-н/1202/328/2012
У Х В А Л А
про відкриття провадження
11 червня 2012 року cуддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Ладиченко С. В. , розглянув матеріали заяви прокурора м. Антрацит в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати АМКП «Теплокомуненерго»,
В С Т А Н О В И В :
Прокурор м. Антрацит звернувся до суду в інтересах ОСОБА_1 із заявою про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати АМКП «Теплокомуненерго».
Відповідно до ч.1 ст.122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.
Зазначена заява відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України, підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви або для відмови у прийнятті заяви не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити наказне провадження у цій справі.
Керуючись ст.ст. 3, 98, 100, 122, 210 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Відкрити наказне провадження у цивільній справі за заявою прокурора м. Антрацит в інтересах ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати АМКП «Теплокомуненерго».
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Антрацитівського міськрайонного суду Ладиченко С. В.