"04" липня 2012 р. Справа № 2-а-180/12
У Х В А Л А
іменем України
4 липня 2012 р. суддя Вишгородського районного суду Київської області Божок С.К., відповідно до ст. 107 КАС України, вирішуючи питання про відкриття провадження у адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Старопетрівської сільської ради Вишгородського району про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку
встановив :
Позивач в порядку адміністративного судочинства звернувся з позовом до відповідача про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку.
Відповідно до ч. 1 ст. 6 КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням , дією чи бездіяльністю суб»єкта владних повноважень порушені її права, свободи та інтереси.
За змістом адміністративного позову, існує спір про право на земельну ділянку в порядку спадкування після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2
Таким чином, даний спір не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства. Вирішення даного спору підлягає розгляду за правилами цивільного судочинства.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 109 КАС України суддя відмовляє у відкритті провадження у адміністративній справі, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Враховуючи вищевикладене, позивачу необхідно відмовити у відкритті провадження у справі, оскільки позов не підлягає розгляду в судах у порядку адміністративного судочинства.
Керуючись п. 1 ч.1 ст. 109 КАС України , суддя
Ухвалив :
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Старопетрівської сільської ради Вишгородського району про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п»яти днів з дня її проголошення до Апеляційного суду Київської області через Вишгородський районний суд Київської області У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали суду.
Суддя