Судове рішення #23843957

Справа № 3-1866/12


Постанова

Іменем України


"03" липня 2012 р. м.Житомир


Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Маслак В.П., розглянула матеріали, що надійшли з ВДАІ Корольовського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності


ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народженого в м.Житомирі;

проживаючого: АДРЕСА_1 не працює; протягом

року до адміністративної відповідальності не притягувався.


за ст.124 КпАП України, -


В С Т А Н О В И Л А:



08 червня 2012 р. о 21:30 год. в м.Житомирі на перехресті вул.. Східна - Б.Тена, гр. ОСОБА_1 , керуючи велосипедом Ардіс, виїхав на дане перехрестя на заборонений червоний сигнал світлофора та здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_1 199 під керуванням ОСОБА_2, внаслідок чого транспортні засоби механічно пошкоджено.

Правопорушник в судове засідання не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного порушення, передбаченого ст.124 КпАП України, доведена зібраними матеріалами справи.


Керуючись ст.ст. 283, 284 КпАП України, -


П О С Т А Н О В И Л А:



Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КпАП України та застосувати стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.


Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом десяти днів з дня її винесення.


Головуючий суддя В. П. Маслак




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація