Судове рішення #2406803
Справа № 2-227, 2008р

Справа №  2-227,   2008р.                                               

Р І Ш Е Н Н Я

         І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

         07.04.2008р.   Перемишлянський районний суд Львівської області     

в складі головуючого-судді   Гулид Р.М.

при секретарі     Павлюк Г.І.

з участю  позивачки ОСОБА_1.,  відповідача ОСОБА_2.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Перемишляни цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу.

в с т а н о в и в :

 

         Позивачка просить розірвати шлюб з  відповідачем посилаючись на його нетактовну поведінку в сім'ї,  вчинення  скандалів , нанесення образ , зловживання спиртними напоями,  відмінність поглядів на різні життєві ситуації , зневажливе ставлення як до дружини,  що привело до повного розладу в сім'ї та роздільного проживання , а тому  перспектив на нормальне подальше спільне проживання  з відповідачем, позивачка не бачить.

          Відповідач в судове засідання  з”явився та пояснив, що дійсно періодично в їхній сім”ї виникали недорозуміння та конфліктні ситуації, які унеможливили подальше спільне проживання разом.   Позовні вимоги визнає  , погоджується на розірвання шлюбу.

           Вислухавши доводи сторін, проаналізувавши обставини та матеріали справи, суд вважає, що позов обгрунтований і підлягає до задоволення мотивуючи це слідуючим.

          Сторони уклали шлюб між собою 09.06.2005 р. і від спільного проживання  не мають дітей.

          З часу створення сім'ї між сторони  часто виникали сварки та непорозуміння з приводу порядку ведення спільного господарства, несумісність поглядів на життєві ситуації. Відповідач неналежно ставився до позивачки, як до дружини, влаштовував скандали, наносив образи , зловживав спиртними напоями. З наведених підстав відносини між сторонами почали загострюватись і це привело до того, що сторони  не підтримують жодних стосунків тривалий час. Відновлювати спільне проживання з відповідачем позивачка категорично не бажає, оскільки втратила до чоловіко почуття поваги та любові .

            Спору про поділ спільнонажитого майна немає.

            А тому, суд, керуючись ст.10,57,60,185,212,215 ЦПК України та ст.ст.104 ч.2,105 ч.3,110, 112 СК України,-

В И Р І Ш И В :

 

            Позов задоволити. Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 09.06.2005 р.  в Бібрській міській  раді Перемишлянського р-ну Львівської області, актовий запис № 5.

           При оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути в дохід держави держмито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян  з ОСОБА_2., а ОСОБА_1.  від сплати мита звільнити.

           На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення та апеляційна скарга протягом 20 днів після поданя заяви про апеляційне оскарження  до  апеляційного суду Львівської області.

                                 

                                    Суддя:

 

 

     Рішення надруковане в одному примірнику і  є оригіналом.

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація