Судове рішення #2406807

            Справа № 2 - 234 / 2008р.

 

                Р І Ш Е Н Н Я

            ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

04 квітня 2008 року Перемишлянський районний суд Львівської області в складі:

головуючого:              судді Борняк Р.О.,

при секретарі:          Вовк О.С.

з участю:                  позивача ОСОБА_1.

відповідача

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Перемишляни, справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

 

встановив:

 

В березні 2008 року ОСОБА_1. звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу.

Позивач зазначає, що 07 жовтня 2005 року у Личаківському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції уклала шлюб з відповідачем. Від спільного життя у них є неповнолітній син - ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1. народження.

Одруження з відповідачем виявилось невдалим. В останні півтори роки між подружжям постійно виникали сварки через різні погляди на життя, ведення спільного господарства та віросповідання. Позивач неодноразово намагалась переконати відповідача до належного проживання в сім'ї, однак результату не добилась. Через неможливість спільного проживання сім'я фактично розпалась у червні 2007 року. Сторони не живуть подружнім життям, не ведуть спільне господарство. Миритися позивач не бажає, настоює на розірванні шлюбу.

В судове засідання позивач подав заяву з проханням слухати справу без його участі, проти розлучення не заперечує.

Вислухавши пояснення та доводи сторін, проаналізувавши обставини та матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з наступних обставин.

Сторони уклали шлюб про що 07 жовтня 2005 року у Личаківському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції є актовий запис № 250.

Як слідує з доводів позивача, що не спростовано відповідачем, оскільки будь-яких заперечень проти позову та його обґрунтування не подав, в роки спільного подружнього життя між сторонами створились виключно неприязні відносини. Сторони фактично перестали спільно проживати та вести спільне господарство.

Враховуючи обставини справи, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, причини позову про розірвання шлюбу, інші обставини життя подружжя, суд вважає за недоцільне надавати сторонам строк на примирення, оскільки подальше спільне життя подружжя стало не можливим, а збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін та дитини, що в свою чергу має істотне значення.

Враховуючи матеріальний стан сторін, обставини справи, суд вважає, що витрати пов'язані з оформленням розлучення в органах РАЦСу слід покласти на відповідача.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 185, 212, 215 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 СК України, суд -

 

вирішив:

 

Позов задовольнити. Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, укладений 07 жовтня 2005 року у Личаківському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції, актовий запис № 250 - розірвати.

При оформлені розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути в дохід держави з ОСОБА_2 державне мито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян, відповідачаОСОБА_1 - від сплати мита звільнити.

На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційна скарга на рішення суду протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через Перемишлянський районний суд Львівської області.

 

Суддя:                                                            Борняк Р.О.

 

 

Рішення є оригіналом. Надруковане в одному примірнику.

  • Номер: 6/314/196/2017
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-234/2008
  • Суд: Вільнянський районний суд Запорізької області
  • Суддя: Борняк Р.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.06.2017
  • Дата етапу: 05.07.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація