Судове рішення #24150789


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


02.08.12р.Справа № 42/5005/6543/2012


Суддя Колісник І.І. , розглянувши матеріали

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кампес», м. Одеса

до Товариства з обмеженою відповідальністю «РББ ГРУП», м. Підгороднє, Дніпропетровський р-н., Дніпропетровська обл.

про стягнення 62125,00 грн.

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду і порушення провадження у справі.

Відповідно до статті 124 Конституції України, статті 22 Закону України «Про судоустрій і статус cуддів», керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 21.08.12 р. о 15:20год.

Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, 4-й поверх, кабінет № 44.

3. Зобов'язати сторони не менше ніж за три дні до початку судового засідання надати до суду (через канцелярію):

позивача: оригінали доданих до позовної заяви документів (для огляду у судовому засіданні); правове та документальне обґрунтування заявлених позовних вимог; обігово-сальдову відомість по розрахунку з відповідачем; копії довіреностей відповідача на отримання продукції за накладними, доданими до позову; Витяг із ЄДР щодо відповідача; акт звірки розрахунків станом на день розгляду справи.

відповідача: письмовий відзив на позовну заяву відповідно до вимог ст. 59 ГПК України із зазначенням: найменування позивача і номера справи; мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на законодавство, а також доказів, що обґрунтовують відхилення позовної вимоги (у разі заперечення проти позову); переліку документів та інших доказів, що додаються до відзиву (у тому числі про надіслання копій відзиву і доданих до нього документів іншим учасникам процесу); акт звірки розрахунків на день розгляду справи (відповідачу з'явитись до позивача).

Сторонам надати належним чином засвідчені копії: документів на підтвердження процесуальних повноважень їх представників (оригінали - для огляду в судовому засіданні); установчих документів), свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи/фізичної особи - підприємця або виписки з Єдиного державного реєстру, а також довідку про номери поточних рахунків, відкритих у банківських установах станом на момент розгляду справи; довідку про наявність чи відсутність у провадженні господарського суду чи іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справи зі спору між сторонами цієї справи, про цей же предмет і з тих же підстав та про наявність чи відсутність відповідного рішення цих органів з такого спору (за довільною формою).

Сторонам визначитися у необхідності участі в судовому процесі посадових осіб та інших працівників підприємств, установ, організацій, державних та інших органів для дачі пояснень з питань, що стосуються предмета спору, про що повідомити суд письмово із зазначенням конкретних осіб (ПІБ, посада, адреса).

4. Явку представників сторін у судове засідання суду визнати обов'язковою.

5. Попередити учасників судового процесу про те, що:

- усі документи, адресовані суду, повинні подаватися із зазначенням номера справи, розкладені у відповідності до переліку додатків, прошиті та пронумеровані. Учасники судового процесу повинні подавати докази завчасно: або не менше ніж за три дні до дати судового засідання через канцелярію суду, або поштою з урахуванням часу поштового перебігу та часу обробки кореспонденції службою діловодства суду;

- письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів повинні бути засвідчені з додержанням вимог чинного законодавства, в тому числі пункту 5.27 Національного стандарту України «Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів. ДСТУ 4163-2003», затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07.04.2003 № 55. Відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії;

- процесуальні повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства;

- у разі неподання позивачем господарському суду без поважних причин витребуваних судом матеріалів, необхідних для вирішення спору, або нез'явлення його представника на виклик у судове засідання, що перешкоджає вирішенню спору, позов відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України може бути залишений без розгляду;

- у разі неподання відзиву на позовну заяву і витребуваних судом документів, справа згідно зі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.

6. Звернути увагу учасників судового процесу, що відповідно до п. 5 cт. 83 ГПК України господарський суд, приймаючи рішення, має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.



Суддя І.І. Колісник




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація