0906/450/12
5/0906/52/12
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 серпня 2012 року селище Вигода
Долинський районний суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого -судді Лицур Іван Миколайович ,
з участю: секретаря судових засідань -Бойків Віри Петрівни ,
прокурора -Назарчука Володимира Йосиповича,
представника ВЦ-118 -Дяк Михайла Михайловича ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Вигода Долинського району Івано-Франківської області справу про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не судимого в силу ст. 89 КК України.
По даній справі засудженого 18.01.2007 року Нижньгірським районним судом АР Крим за ст. ст. 309 ч.1, 317 ч.1, 317 ч.2, 70ч.1, 75 КК України на 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки.
Постановою Нижньгірського районного суду АР Крим від 04.11.2008 р. скасовано іспитовий термін і направлено в місця позбавлення волі строком на 5 років.
Постановою Коломийського міськрайонного суду від 29.03.2012 року засудженому ОСОБА_3 замінено невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі на більш м'яке на 1 рік 7 місяців 05 днів обмеження волі.
Постановою Долинського районного суду Івано -Франківської області від 15.05.2012р. засудженому ОСОБА_3 зараховано в строк покарання за правилами ст. 72 КК України час слідування його під вартою з 29.03.2012 по 13.04.2012 року.
ПОЧАТОК ТЕРМІНУ -04.11.2008 року 2/3 частини терміну -19.07.2012 року
КІНЕЦЬ ТЕРМІНУ -19.10.2013 року
В С Т А Н О В И В :
Адміністрація Долинського ВЦ № 118 в Івано-Франківській області разом зі спостережною комісією при Долинській райдержадміністрації звернулись в суд з поданням про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_3
У судовому засіданні представник адміністрації Долинського ВЦ № 118 Івано-Франківської області Дяк М.М. підтримав подання та пояснив, що засуджений зарекомендував себе з позитивної сторони, порушень режиму тримання не допускав.
Засуджений ОСОБА_3 пояснив, що бажає, щоб до нього застосували умовно-дострокове звільнення від покарання.
Суд, вислухавши учасників судового розгляду, дослідивши матеріали справи, вважає, що подання підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
Засуджений характеризується позитивно, має заохочення, порушень режиму утримання не допускав, сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, відбув частину покарання за вироком суду, що встановлена ст. 81 КК України, що дає йому право на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.
На підставі викладеного, ст. 81 Кримінального Кодексу України, керуючись ст. 407 Кримінально-процесуального кодексу України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Подання задовольнити.
Засудженого ОСОБА_3 умовно-достроково звільнити від подальшого відбуття покарання на невідбутий термін 1 (один) рік 1 (один) місяць 22 (двадцять два) дні.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Івано-Франківської області на протязі семи діб з часу проголошення через Долинський районний суд.
Суддя: