АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
31 серпня 2012 року м. Чернівці
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Чернівецької області Лисак І.Н., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м.Чернівці від 08 серпня 2012 року, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Першотравневого відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції про визнання договору укладеним, визнання права власності на майно, зняття арешту з майна, -
встановив:
Апеляційна скарга ОСОБА_1 відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України та є підстави для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України суддя, -
ухвалив:
Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Першотравневого відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції про визнання договору укладеним, визнання права власності на майно, зняття арешту з майна, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду м.Чернівці від 08 серпня 2012 року.
Копію апеляційної скарги ОСОБА_1 надіслати ОСОБА_2, Першотравневому відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції.
Встановити термін до 07 вересня 2012 року для подачі заперечень на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Лисак І.Н.