Судове рішення #2452559
Справа № 2 - 6943/2007

Справа № 2 - 6943/2007

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

 

08.08.2007 р.                                          Дзержинський районний суд м.  Харкова у складі:

головуючого судді                                                                                Слободіна М.М.

при секретарі                                                                                        Лябах Ю. Ю.,

 

розглянувши у відкритому судовому засідання в м.  Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

 

встановив:

 

Позивач звернувся до Дзержинського районного суду м.  Харкова з позовом,  в якому просить розірвати шлюб з відповідачем,  який зареєстрований 25.01.1997 р. в Харківському міському відділі реєстрації актів громадянського стану,  актовий запис № 86.

В попередньому судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги,  просить суд їх задовольнити. Вона пояснила,  що 25.01.1997 р. був укладений шлюб з відповідачем,  від шлюбу вони мають двох неповнолітніх дітей,  з червня 2007 р. вони мешкають окремо,  не ведуть спільного господарства,  відповідач виїхав зі спільного помешкання,  і не має можливості зберегти сім'ю.

В попередньому судовому засіданні відповідач визнав позов,  просить розірвати шлюб у попередньому засіданні,  строк для примирення не потрібен.

Заслухавши учасників судового засідання,  вивчивши матеріали справи, суд вважає вимоги позивача такими,  що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 (ОСОБА_1) був укладений 25.01.1997 p.,  дані відповідно до свідоцтва про укладення щлюбу,  актовий запис № 86.

Від шлюбу мають двох дітей: ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2

Відповідно до ч. 4  ст. 130 ЦПК України суд ухвалює у попередньому судовому засіданні рішення у разі визнання позову,  відповідач ОСОБА_2 позов визнав,  наполягав на розірванні шлюбу у попередньому засіданні.

Згідно з ч. 2  ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше сумісне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило би інтересам одного з них.

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в судовому засідання наполягали на розірванні шлюбу,  спору відносно місця проживання та виховання дітей у них немає,  майнових спорів також немає,  строк для примирення їм не потрібен,  фактично вони припинили шлюбні відносини,  мешкають окремо,  тому суд вважає за можливе постановити рішення про розірвання шлюбу.

Судові витрати,  пов'язані із видачею свідоцтва про розірвання шлюбу,  суд вважає необхідним покласти на відповідача.

На підставі  ст. 112 СК України,   ст.  ст. 8,  10,  11,  60,  130,  209,  212 - 215 ЦПК України,  суд

 

вирішив:

 

Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2,  який зареєстрований 25.01.1997 р. в Харківському міському відділі реєстрації актів громадянського стану,  актовий запис № 86.

Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито у розмірі 17, 00 грн. в доход держави з ОСОБА_2,  ОСОБА_1від сплати державного мита звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через суд першої інстанції.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація