Справа № 221/4463/2012
У Х В А Л А
07.09.2012 місто Вінниця
Суддя Староміського районного суду м. Вінниці Антонюк В.В., розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про повернення матеріалів позовної заяви,
в с т а н о в и в :
04.09.2012р. до Староміського районного суду м. Вінниці надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення порядку користування житловим будинком.
06.09.2012р. до суду надійшла заява позивача ОСОБА_1 про повернення матеріалів позовної заяви.
Суд, ознайомившись із заявою позивача, приходить до висновку про її задоволення з наступних підстав.
Так, відповідно до п.1. ч.3 ст. 121 ЦПК України суддя повертає позов позивачеві відповідно до поданої ним заяви у разі, якщо провадження у справі не відкрито.
В даному випадку має місце письмова заява позивача та провадження у справі не відкрито, тому наявні всі правові підстави для задоволення заяви та повернення матеріалів позовної заяви.
Керуючись ст.ст.11, п.1 ч.3 ст. 121 ЦПК України, суд -
у х в а л и в :
Заяву позивача ОСОБА_1 про повернення матеріалів позовної заяви - задовольнити.
Матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про встановлення порядку користування житловим будинком -повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області на протязі п'яти днів з дня її постановлення.
Суддя: