КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
13 липня 2012 року Справа № 1170/2а-2104/12
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М., розглянувши матеріали позовної заяви у справі
за позовом: Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі, 27502, м. Світловодськ, вул. Димитрова, 1 В
до відповідача: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Світловодському районі Кіровоградської області, 27500, м. Світловодськ, вул. Леніна, 96
про зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі звернулося з позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Світловодському районі Кіровоградської області про зобов'язання відповідача включити в акт щомісячної звірки витрат по особових справах потерпілих, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв'язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання кошти на суму 79 530,49 грн. (з березня 2012 р. по травень 2012 р. включно).
Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 22.06.2012 року адміністративний позов залишено без руху в порядку ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України та надано строк для усунення недоліків до 03.07.2012 року.
Супровідним листом від 22.06.2012 р. №14350 ухвала про залишення позовної заяви без руху від 22.06.2012 р. направлена Управлінню Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі та вручена йому 27.06.2012 р.
До даного часу вимоги ухвали про залишення позовної заяви без руху позивачем не виконано.
Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві якщо позивач не усунув недоліків позовної заяви, яку залишено без руху.
На підставі викладеного, суддя вважає за необхідне повернути позовну заяву з додатками позивачеві.
Згідно наведеного та керуючись п.1 ч.3 ст.108 КАСУ, суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву повернути Управлінню Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі разом із усіма доданими до неї матеріалами.
2. Копію ухвали надіслати позивачу.
Роз'яснити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання ухвали.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду Г.М. Момонт